Immortals powoli szykuje się do pierwszego od ponad dwóch lat występu w League of Legends Championship Series, kompletując swoją kadrę. Gdy tylko formacja ta przejęła należący dotychczas do OpTic Gaming slot (razem zresztą z dotychczas zakontraktowanymi zawodnikami), jasne było wszak, że czeka nas prawdziwa kadrowa rewolucja. I ta najwyraźniej dokonuje się na naszych oczach.

Jak bowiem twierdzi Jacob Wolf z ESPN, Nieśmiertelni finalizują obecnie transfery aż trzech nowych zawodników. Najbardziej znanym z nich jest bez wątpienia Paul "sOAZ" Boyer, który całą swoją dotychczasową karierę spędził na Starym Kontynencie. Strzegący górnej alei Francuz największe jak dotychczas sukcesy odnosił pod banderą Fnatic, z którą to ekipą sięgnął po wicemistrzostwo Worlds 2018. Od listopada 2018 roku mogliśmy go jednak oglądać już w Misfits Gaming, które planowało stworzyć superskład, zdolny do walki o najwyższe cele. Niemniej z tych planów niewiele wyszło, bo zespół zakończył letni split LEC dopiero na dziewiątym miejscu, zaś sam sOAZ opuścił jego szeregi jeszcze w lipcu po rozegraniu zaledwie pięciu kolejek.

Poza 25-latkiem do Immortals dołączyć mieliby także Nickolas "Hakuho" Surgent oraz Johnny "Altec" Ru. Ten pierwszy przez kilka ostatnich miesięcy związany był z Echo Fox, niemniej po wycofaniu się swojego dotychczasowego pracodawcy z rozgrywek otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego zespołu. Jeśli zaś chodzi o Alteca to... przez ostatni rok znajdował się on poza grą. Kanadyjski botlaner może pochwalić się współpracą m.in. z TSM-em i Cloud9, ale ostatnią jego drużyną było wspomniane wcześniej Echo Fox, które w ramach cięć budżetowych podziękowało mu za współpracę w lipcu 2018 roku. Od tego czasu 22-letni gracz zajmował się głównie streamowaniem.

Aby być na bieżąco z najważniejszymi roszadami wśród czołowych drużyn LoL-a, polecamy śledzić poniższy artykuł: