STS
fot. Riot Games/Tina Jo

KT Rolster z nowym wspierającym. TusiN uzupełnia szeregi formacji

Koreańska formacja League of Legends, KT Rolster, wzbogaciła swój skład na sezon 2020 o nowego wspierającego, którym został Koreańczyk, Park „TusiN” Jong-ik. Tym samym drużyna rywalizująca w League of Legends Champions Korea może pochwalić się skompletowaniem całej dolnej linii, bo przypomnijmy, że kilka dni temu pozycję marksmana objął 19-letni Kim „Aiming” Ha-ram. TusiN to weteran […]

Koreańska formacja League of Legends, KT Rolster, wzbogaciła swój skład na sezon 2020 o nowego wspierającego, którym został Koreańczyk, Park „TusiN” Jong-ik. Tym samym drużyna rywalizująca w League of Legends Champions Korea może pochwalić się skompletowaniem całej dolnej linii, bo przypomnijmy, że kilka dni temu pozycję marksmana objął 19-letni Kim „Aiming” Ha-ram.

TusiN to weteran południowokoreańskiej sceny, który na przestrzeni ostatnich lat reprezentował barwy m.in. Afreeca Freecs, z którą awansował na Worlds 2018 czy chociażby DragonX, z którym współpracował od listopada 2018 roku. W trakcie ostatniego roku nowy wspierający KT zdołał wywalczyć najniższy stopień podium w trakcie wiosennej rundy LCK, a także przyczynić się do zwycięstwa Korei Południowej w trakcie tegorocznej edycji Rift Rivals.


>> Najświeższe informacje o transferach na scenie LoL-a <<


Warto również przypomnieć, że wymiana całego składu KT Rolster nastąpiła wskutek tragicznych wyników, jakie formacja ta notowała w tym roku. Przez cały 2019 rok zespół ten plasował się na szarym końcu klasyfikacji LCK, tracąc nie tylko szansę awansu na Mid-Season Invitational 2019, ale również Worlds 2019, co  było pewnego rodzaju sensacją.

Tak prezentuje się aktualny skład KT Rolster na 2020 rok:

Kim „Aiming” Ha-ram
Park „TusiN” Jong-ik
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dreams partnerem FORG1VENA na dolnej alei Schalke 04?

Mimo że sam transfer Konstantinosa "FORG1VENA" Tzortziou do FC Schalke 04 wciąż pozostaje w sferze plotek, to według ostatnich informacji przekazanych...