Bang
fot. Riot Games

Dwukrotny mistrz świata trzecim elementem układanki Evil Geniuses

Dwukrotny mistrz świata w League of Legends zmienia barwy klubowe! Reprezentujący dotychczas 100 Thieves Bae „Bang” Jun-sik zdecydował się na przenosiny do wracającego do LCS Evil Geniuses.

Koreańczyk to trzeci potwierdzony nabytek EG, jednak bez wątpienia najbardziej utytułowany. W barwach SK Telecom T1 botlaner aż trzy razy wystąpił przecież w finale Worlds, a na jego koncie znajdują się również inne triumfy, wywalczone i na arenie lokalnej, i na tej międzynarodowej. 2019 rok nie był jednak dla Banga już tak udany – po przeprowadzce do Ameryki Północnej zawodnik dwukrotnie nie był w stanie wprowadzić Złodziei nawet do play-offów LCS.

Na dolnej linii EG Bae złączy siły z Tristanem „Zeyzalem” Stidamem, który do niedawna reprezentował Cloud9. Amerykanin opuścił Chmurki razem z Dennisem „Svenskerenem” Johnsenem, który w Evil Geniuses odpowiadać będzie za operowanie w dżungli. Tym samym organizacja musi się martwić jeszcze tylko obsadzeniem górnej oraz środkowej alei.

A kto zajmie miejsce Koreańczyka w 100 Thieves? Według informacji przekazanych przez ESPN Esports chodzi o Suna „Cody Suna” Li-Yu, który niedawno miał okazję pod banderą Clutch Gaming pokazać się na Worlds 2019. Drużyna 22-latka przedarła się przez fazę play-in, jednak w turnieju głównym trafiła do grupy śmierci, w której nie zanotowała żadnej wygranej.

Aby być na bieżąco z najważniejszymi roszadami wśród czołowych drużyn LoL-a, polecamy śledzić poniższy artykuł:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy grupy i pary pierwszej rundy DreamHack Open Winter 2019

Już tylko tydzień dzieli nas od startu przedostatniego w tym roku przystanku cyklu DreamHack Open. Ten będzie mieć miejsce w szwedzkim mieście Jönköpi...