fot. ESL/Bart Oerbekke

Kto z kim podczas finałów ESL Pro League Season 10? Rozlosowano grupy

Faza zasadnicza dziesiątego, jubileuszowego sezonu ESL Pro League już za nami, przed nami natomiast światowe finały w Odense. Te rozpoczną się za nieco ponad tydzień, niemniej już dziś poznaliśmy podział na grupy, w jakich mierzyć się ze sobą będą uczestnicy, jak również pary pierwszej rundy rywalizacji.

I jak zwykle w takich sytuacjach, możemy z łatwością wyłuskać potencjalne hity. Weźmy np. pojedynek Evil Geniuses, czyli niedawnych liderów rankingu HLTV, z rewelacją ostatnich tygodni, Fnatic. Szwedzka formacja od czasu ostatnich zmian kadrowych przeszła prawdziwą przemianę i teraz wydaje się, że w starciu z EG nie będzie ona wcale bez szans. Podobnie sytuacja ma się w przypadku FaZe Clanu, który powoli zdaje się wskakiwać na właściwe tory i postara się udowodnić to już podczas meczu z MIBR-em. Teoretycznie łatwa przeprawa czeka natomiast głównego faworyta zawodów oraz zwycięzcę trzech ostatnich Majorów, Astralis. Podopieczni Danny’ego „zonica” Sørensena będą bowiem musieli stawić czoło mistrzom dywizji oceanicznej z Grayhound Gaming.

Podział na grupy i pary pierwszej rundy prezentują się następująco:

Grupa A Grupa B
Natus Vincere vs TYLOO Astralis vs Grayhound Gaming
MIBR vs FaZe Clan Sharks Esports vs G2 Esports
Heroic vs 100 Thieves mousesports vs ATK
Evil Geniuses vs Fnatic Team Liquid vs North

Światowe finały ESL Pro League Season 10 odbędą się między 3 a 8 grudnia w Odense. W sumie weźmie w nich udział szesnaście formacji, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 600 tysięcy dolarów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Dosia Gambit

Dosia i mou przeniosą się do Chin?

Mikhail "Dosia" Stolyarov i Rustem "mou" Telepov bliscy powrotu do gry? Tak przynajmniej twierdzi Jarek "DeKay" Lewis, który w swoim najnowszym artyku...