STS
fot. DreamHack/Jussi Jaaskelainen

Beniaminek rywalem Avka w drugim tygodniu Quake Pro League Stage 2

Od porażki swoją przygodę z drugim etapem Quake Pro League Season 1 rozpoczął Maciej „Av3k” Krzykowski. Dziś polski zawodnik będzie miał kolejną szansę na to, by zapunktować i chociaż jego rywalem będzie ligowy beniaminek, to przeprawa wcale nie zapowiada się na łatwą. Kirill „cnz” Golubyov, bo o nim tu mowa, pierwszą część sezonu spędził w lidze Challenger, […]

Od porażki swoją przygodę z drugim etapem Quake Pro League Season 1 rozpoczął Maciej „Av3k” Krzykowski. Dziś polski zawodnik będzie miał kolejną szansę na to, by zapunktować i chociaż jego rywalem będzie ligowy beniaminek, to przeprawa wcale nie zapowiada się na łatwą.

Kirill „cnz” Golubyov, bo o nim tu mowa, pierwszą część sezonu spędził w lidze Challenger, gdzie zajął drugie miejsce. To zapewniło mu grę w barażach o awans do QPL, podczas których pokonał Sebastiana „Spart1e’a” Siirę. W swoim debiucie w najwyższej klasie rozgrywkowej ograł on natomiast Alexandra „baSe’a” Rybina, co pozwala domniemywać, że przed Krzykowskim niełatwe zadanie. Ciekawie zapowiada się również pojedynek dwóch graczy z regionu CIS – Anton „Cooller” Singov, triumfator etapu pierwszego, zmierzy się bowiem z Alexeiem „cYpheRem” Yanushevskym, który podobnie jak cnz stawia dopiero pierwsze kroki w Quake Pro League.

Harmonogram drugiego tygodnia prezentuje się następująco:

24 listopada
16:00 RAISY vs Xron BO3
17:00 cha1n vs Effortless BO3
18:00 dooi vs GNiK BO3
19:00 Av3k vs cnz BO3
20:00 nosfa vs psygib BO3
21:00 k1llsen vs toxjq BO3
22:00 Cooller vs cYpheR BO3
23:00 DaHanG vs whaz BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izako Boars podejmie ekipę starka, ALTERNATE kontynuuje walkę o ESEA MDL

Niedziela to dla wielu czas odpoczynku, ale nie dla polskich graczy, przed którymi kolejne spotkania na arenie międzynarodowej. Dziś o ważne zwycięstw...