fot. Riot Games/Paul de Leon

Golden Guardians gotowe do startu LCS 2020. Organizacja prezentuje kompletny skład

Wciąż nie znamy pełnych składów sporej części uczestników League of Legends European Championship ani League of Legends Championship Series. Do tego grona nie należy już jednak Golden Guardians, które dzisiaj zaprezentowało kompletną piątkę zawodników mających walczyć w najwyższej klasie rozgrywkowej Ameryki Północnej.

Skład ten nie powinien nikogo dziwić – w zasadzie największą niewiadomą była tylko pozycja strzelca, bo choć Ian „FBI” Huang pojawił się w napisach końcowych przy ogłoszeniu przenosin Yuriego „Keitha” Jewa na pozycję wspierającego, to wcale nie równało się to z ostatecznym obsadzeniem tej pozycji. Teraz jednak możemy mieć już absolutną pewność, że to Australijczyk będzie wyjściowym zawodnikiem pierwszego składu i będzie grał u boku wspomnianego Keitha, który choć do Obrońców dołączył w lipcu, to rywalizował tylko i wyłącznie w NA Academy League, czyli drugiej klasie rozgrywkowej.

Oprócz tego duetu barwy Golden Guardians będzie niezmiennie reprezentował Kevin „Hauntzer” Yarnell, który grał na górnej alei GGS przez cały miniony sezon LCS. Dla dwóch pozostałych graczy będzie to natomiast debiut w tej formacji, a dla jej dżunglera, Cana „Closera” Çelika również w Ameryce Północnej. Przez całą dotychczasową karierę występował on jedynie na lokalnej, tureckiej scenie. Razem z Royal Youth zdobył nawet mistrzostwo TCL i zakwalifikował się na Worlds 2019, ale tam poległ w finale play-inów, przegrywając 0:3 z Clutch Gaming.

Tak prezentuje się oficjalny skład Golden Guardians na LCS 2020:

Kevin „Hauntzer” Yarnell
Can „Closer” Çelik
Greyson „Goldenglue” Gilmer
Ian „FBI” Huang
Yuri „Keith” Jew
Nick „Inero” Smith

Aby nie przegapić najświeższych informacji na profesjonalnej scenie League of Legends, śledźcie poniższy artykuł:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pięć broni, unikalne umiejętności - oto Aphelios, najnowszy bohater League of Legends

Riot Games zgodnie z obietnicą prezentuje oficjalny zwiastun kolejnej postaci, która zadebiutuje w uniwersum League of Legends już wkrótce. Aphelios j...