fot. Riot Games/Paul de Leon

Evil Geniuses ma nowego toplanera – Kumo dołącza do drużyny

Evil Geniuses coraz bliżej skompletowania pełnego składu! Powracająca na scenę League of Legends organizacja potwierdziła zakontraktowanie nowego toplanera – padło na Colina „Kumo” Zhao, który jest już czwartym nabytkiem formacji przed nadchodzącym sezonem LCS.

Chiński zawodnik od niemal dwóch lat reprezentował barwy Cloud9, gdzie miał okazję grać zarówno w głównym składzie, jak i w akademii. W ostatniej odsłonie najważniejszych zmagań za oceanem Kumo czterokrotnie pojawiał się na scenie, zastępując na górnej alei Erica „Licorice’a” Ritchiego. Teraz 19-latek został obdarzony kredytem zaufania przez włodarzy EG, którzy postanowili ściągnąć go do swojego składu. W przyszłym roku Zhao powinien mieć zdecydowanie więcej okazji do udowodnienia swoich umiejętności, aniżeli miało to miejsce w zakończonym już sezonie.

Tym samym jedyną zagadką w zestawieniu Evil Geniuses pozostaje obsada środkowej alei. Wcześniej organizacja pozyskała dwóch innych członków Cloud9 – dżunglera Dennisa „Svenskerena” Johnsena oraz wspierającego Tristana „Zeyzala” Stidama, któremu na dolnej alejce przyjdzie współpracować z dwukrotnym mistrzem świata, Bae „Bangiem” Jun-sikiem.

Aby być na bieżąco z najświeższymi informacjami dotyczącymi potencjalnych ruchów transferowych na scenie League of Legends, śledźcie poniższy artykuł:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nieoficjalnie: Gilius jednym z trzech kandydatów na dżunglera Schalke

Okienko transferowe w League of Legends trwa w najlepsze i zespoły powoli kompletują swoje składy na nadchodzący sezon. Jedną z niewiadomych nadal jes...

>