Blaber, Cloud9, Worlds 2019
fot. Riot Games/Michał Konkol

Blaber w pierwszym składzie Cloud9

Po odejściu Dennisa „Svenskerena” Johnsena z Cloud9 faworytem do zajęcia jego miejsca w dżungli wicemistrzów Ameryki Północnej był bez wątpienia Robert „Blaber” Huang. Teraz możemy już z całą pewnością stwierdzić, że to faktycznie 19-latek będzie bronił barw C9 w League of Legends Championship Series. To za sprawą samej formacji, która w piątek oficjalnie zaprezentowała Blabera jako dżunglera pierwszego składu.

Huang dołączył do Cloud9 pod koniec roku 2017 – wówczas odbyła się druga edycja NA Scouting Grounds i to właśnie w tym turnieju Blaber, znany wtedy jako blaberfish2, wpadł w oko skautom C9. Od tego momentu pełnił głównie funkcję rezerwowego dżunglera, grającego w Academy League, ale zaliczył wiele występów również na najwyższym szczeblu rozgrywek. I to nie tylko na lokalnej scenie – Blaber był również ważną częścią Cloud9 podczas dwóch ostatnich edycji Worlds. Mając na uwadze dotychczasowe zasługi 19-latka, trudno się dziwić, że to właśnie jemu sztab C9 powierzył miejsce w pierwszym składzie.

Tym samym poznaliśmy kompletny skład Cloud9 na nadchodzący sezon LCS. Oprócz Blabera pod banderą C9 w dalszym ciągu grać będą Eric „Licorice” Ritchie oraz Yasin „Nisqy” Dinçer. Inaczej sprawa ma się z dolną alejką, gdzie zobaczymy dwie zupełnie nowe twarze – Jespera „Zvena” Svenningsena oraz Philippe’a „Vulcana” Laflamme’a. Tak prezentuje się pełny skład Cloud9 na LCS 2020:

Eric „Licorice” Ritchie
Robert „Blaber” Huang
Yasin „Nisqy” Dinçer
Jesper „Zven” Svenningsen
Philippe „Vulcan” Laflamme
Bok „Reapered” Han-gyu

Aby być na bieżąco z najświeższymi informacjami dotyczącymi roszad na scenie League of Legends, śledźcie poniższy artykuł:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ronaldooo i Bvoy nowymi prowadzącymi Misfits Gaming?

ESPN Esports poinformował o kolejnych potencjalnych transferach na scenie League of Legends. Według ostatnich doniesień amerykańskiego serwisu oraz hi...