fot. materiały prasowe

HyperX wprowadza do oferty gamingową klawiaturę mechaniczną Alloy Origins Core Tenkeyless

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company, Inc., ogłosił wprowadzenie nowego modelu do nagradzanej linii gamingowych klawiatur – HyperX Alloy Origins™ Core. Wyposażona w przełączniki mechaniczne HyperX Red, nowa klawiatura zaprojektowana jest z myślą o funkcjonalności i długiej eksploatacji oraz z krótszym punktem aktywacji i klawiszami o wytrzymałości 80 milionów kliknięć.

Alloy Origins Core maksymalizuje przestrzeń biurkową przez oszczędną budowę tenkeyless (bez klawiatury numerycznej), dzięki czemu maksymalizuje potencjał pracy myszki. Klawiatura ma dobrze widoczne, wyeksponowane klawisze z podświetleniem RGB, wyrazistymi efektami świetlnymi i pięcioma regulowanymi poziomami jasności, które sprawdzą się podczas grania zarówno w dzień, jak i w nocy. W celu uzyskania większej wytrzymałości, stabilności i swobody użytkowania, Alloy Origins Core zbudowana jest z lotniczego aluminium, a kabel USB typu C – do USB typu A jest odczepiany.

W HyperX jesteśmy podekscytowani premierą nowej Alloy Origins Core z przełącznikami mechanicznymi HyperX Red – mówi Bianca Walter, Business Manager w kategorii klawiatur w HyperX w regionie EMEA. – Alloy Origins Core była zaprojektowana z myślą o fanach klawiatur TKL, oferując graczom najwyższej jakości rozwiązanie HyperX tenkeyless z podświetleniem RGB.

Klawiatura Alloy Origins Core udostępnia tryb Custom Game, w którym użytkownicy mogą wybrać, które klawisze są włączone, a które nie. Samodzielnie definiowane makra można zapisywać w bibliotece makr. Użytkownicy mają też do wyboru trzy regulowane kąty ustawienia klawiatury, pozwalające nadać jej idealną pozycję. Za pomocą oprogramowania HyperX NGENUITY we wbudowanej pamięci można zapisać maks. trzy profile klawiatury Alloy Origins Core na potrzeby grania poza domem. Do innych zalet urządzenia należą 100-procentowy anti-ghosting i pełna funkcja N-Key Rollover.

Dostępność

Więcej informacji na temat globalnej dostępności klawiatury można znaleźć na stronie internetowej poświęconej temu modelowi.

Specyfikacja Alloy Origins Core:

Numer katalogowy
HX-KB7RDX-US English (US)
HX-KB7RDX-NO Nordic
HX-KB7RDX-RU Russian
HX-KB7RDX-BR Portuguese (BR)
HX-KB7RDX-JP Japanese
HX-KB7RDX-KO Korean

Klawiatura

Przełączniki: HyperX Red Switch
Typ: Mechaniczny
Podświetlenie: DIP RGB LED
Efekty świetlne: Per key RGB lighting1 and 5 brightness levels
Wbudowana pamięć: 3 profile
Typ złącza: USB typu C do USB typu A
Anti-ghosting: 100% anti-ghosting
Key rollover: N-key mode
Wskaźnik LED: Tak
Sterowanie mediami: Tak
Tryb Game: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows® 10, 8.1, 8, 7

Przełączniki

Sposób pracy: Liniowe
Punkt aktywacji: 45g
Dystans klawisza: 1.8 mm
Totalny dystans: 3.8 mm
Żywotność (ilość kliknięć): 80 milionów

Przewód

Typ: Odłączany kabel USB w oplocie
Długość; 1.8 m

Wymiary

Szerokość: 360.0 mm
Głębokość: 132.5 mm
Wysokość: 34.5 mm
Waga (Klawiatura i przewód): 900 g

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Wisła All in! Games Kraków SZPERO ESL Mistrzostwa Polski ESL MP

Wisła All in! Games zawalczy o miejsce w ESEA MDL

W miniony weekend w katowickiej ESL Arenie miały miejsce finały ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019. Przygoda Wisły All in! Games Kraków zakończyła się...