Dreams zagra u boku FORG1VENA. Koreańczyk oficjalnie wspierającym S04

Niemalże dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że zapowiadany od długiego czasu powrót Konstantinosa-Napoleona „FORG1VENA” Tzortziou stał się faktem. Grecki botlaner został bowiem zaprezentowany jako reprezentant FC Schalke 04 na zbliżający się wielkimi krokami sezon 2020 w League of Legends European Championship. Jednakże już wtedy w kuluarach mówiło się, że u boku Tzortziou występować będzie związany do niedawna z SK Gaming Han „Dreams” Min-kook. Dziś klub z Gelsenkirchen oficjalnie potwierdził, że Koreańczyk został wspierającym zespołu na najbliższy sezon.

Powiedzieć, że Dreams nie ma najlepszej reputacji pośród entuzjastów europejskich zmagań League of Legends to tak, jakby nic nie powiedzieć. Min-kook nigdy nie był graczem, który szczególnie wyrywał się przed szereg i pokazywał formę najwyższych lotów, ale mimo wszystko wciąż utrzymuje się na pierwszym szczeblu rozgrywkowym. Historia Dreamsa w najważniejszych zmaganiach Starego Kontynentu z pewnością nie jest czymś, z czego sam zawodnik może być dumny. Występy w Mysterious Monkeys czy nawet w SK Gaming nie należały do tych z kategorii imponujących, jednakże nie można odebrać Dreamsowi sukcesu, jakim był awans do play-offów LEC już w pierwszym splicie od stworzenia składu, w którym występował również Oskar „Selfmade” Boderek.

Kariera Dreamsa nie przebiegała w wymarzony dla niego sposób, ale włodarze Schalke 04 oraz najpewniej również sam FORG1VEN zauważyli w nim spory potencjał, który będą mogli wykorzystać, aby powalczyć o najwyższe lokaty w LEC. Dzięki zakontraktowaniu Dreamsa S04 powoli zmierza ku końcowi procesu budowy swojego składu, gdyż Min-kook jest już czwartym członkiem zespołu, który w 2020 roku będzie rywalizować o mistrzostwo Europy. Przypomnijmy, że na ten moment do obsadzenia w ekipie Schalke 04 pozostała już tylko pozycja dżunglera, bo oprócz FORG1VENA i Dreamsa w składzie znaleźli się Felix „Abbedagge” Braun oraz Andrei „Odoamne” Pascu.

Więcej informacji na temat transferowych zawirowań na profesjonalnej scenie League of Legends znajdziecie po kliknięciu poniższego baneru:

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

valde opuszcza North. Kierunek: OG?

Przygoda Valdemara "valde" Bjørna z North dobiegła końca. 24-latek, który ostatnie dwa miesiące spędził na ławce rezerwowych swojej rodzimej formacji,...