Irean
fot. Riot Games

Evil Geniuses znalazło trenera. Irean zasila szeregi formacji

Kolejny zespół rywalizujący w League of Legends Championship Series zaprezentował nam swojego nowego szkoleniowca. Tym razem na taki krok zdecydowało się Evil Geniuses, które pochwaliło się rozpoczęciem współpracy z Heo „Ireanem” Yeong-cheolem.

Irean dotychczas odpowiadał za przygotowanie do gry innego zespołu z LCS, Counter Logic Gaming, z którym Koreańczyk współpracował od grudnia 2018 roku. Szkoleniowiec ma za sobą także epizod na tureckiej scenie, gdzie pracował dla SuperMassive, z którym odniósł spory sukces, dominując letni split tamtejszej ligi TCL w 2018 roku. Niedługo później podopieczni Heo pojawili się również na światowym czempionacie.

Decyzja Ireana o dołączeniu do Evil Geniuses może wydawać się ryzykowna, bo przypomnieć należy, że sezon 2020 będzie pierwszym, w którym ową formację zobaczymy w największej północnoamerykańskiej lidze, LCS. Obecnie EG poza Ireanem posiada czterech zakontraktowanych graczy, wśród których znaleźli się m.in. Dennis „Svenskeren” Johnsen czy chociażby Bae „Bang” Jun-sik.

Tak prezentuje się aktualny skład EG na sezon 2020:

Colin „Kumo” Zhao
Dennis „Svenskeren” Johnsen
Bae „Bang” Jun-sik
Tristan „Zeyzal” Stidam
Heo „Irean” Yeong-cheol

Aby być na bieżąco z najważniejszymi roszadami wśród czołowych drużyn LoL-a, polecamy śledzić poniższy artykuł:

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl – 2 grudnia 2019

1 1. Illuminar Gaming 8462 pkt STOMP – oskarish – mono – innocent – reatz – imd (t) 1 2. Virtus.pro 7245 pkt MI...