fot. ESL/Stephanie Lieske

Polak w doborowym towarzystwie – OG prezentuje swój pierwszy skład CS:GO!

Dopięcie wszelkich formalności związanych z otworzeniem dywizji CS:GO zajęło włodarzom OG trochę czasu, niemniej w końcu przedstawili oni światu owoc swoich prac. A jest nim międzynarodowa piątka, w której znalazł się również Polak!

Sam skład, który zaprezentowała dzisiaj marka ze Starego Kontynentu, nie jest szczególnym zaskoczeniem, wszak przynajmniej czterech jego członków było wielokrotnie wymienianych w poprzednich doniesieniach prasowych. Dowodzenie formacją przypadło w udziale Aleksiemu „Aleksiemub” Virolainenowi, który po StarLadder Major Berlin trafił na ławkę rezerwowych ENCE, a teraz postara się poprowadzić na szczyt swoich nowych kompanów. Obok Fina na pokładzie OG znaleźli się także pozyskany z Teamu Vitality Nathan „NBK-” Schmitt, reprezentujący do niedawna North Valdemar „valde” Bjørn Vangså, a także znany z HellRaisers Issa „ISSAA” Murad.

Pewną zagadkę w kontekście OG mogła stanowić obsada snajpera, którym, z różnych względów, ostatecznie nie został Elias „Jamppi” Olkkonen. Brak utalentowanego Fina w składzie nie powinien akurat szczególnie martwić polskich kibiców, gdyż dzięki temu Aleksib i kompani postawili na Mateusza „mantuu” Wilczewskiego z ALTERNATE aTTaX. 22-latek w najbliższym czasie będzie miał możliwość gry z uznanymi już na scenie nazwiskami i bez wątpienia czeka na niego najważniejsze wyzwanie w dotychczasowej karierze.

Zestawienie OG prezentuje się następująco:

  • Aleksi „Aleksib” Virolainen
  • Issa „ISSAA” Murad
  • Nathan „NBK-” Schmitt
  • Valdemar „valde” Bjørn Vangså
  • Mateusz „mantuu” Wilczewski
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
devils.one, Ultraliga

Kolejne rozstania w devils.one. Zetural znalazł nową drużynę na przyszły sezon

Czy devils.one będzie występowało w tym samym składzie w przyszłym roku? Tego nie wiadomo, lecz już teraz możemy być pewni, że piątka zawodników będzi...