devils.one, Ultraliga
fot. twitter.com/Zeturallol

Kolejne rozstania w devils.one. Zetural znalazł nową drużynę na przyszły sezon

Czy devils.one będzie występowało w tym samym składzie w przyszłym roku? Tego nie wiadomo, lecz już teraz możemy być pewni, że piątka zawodników będzie prowadzona przez zupełnie nowy sztab szkoleniowy. Pod koniec października rozstanie z Diabłami ogłosił Adrian „Hatchy” Widera, a dziś informację o odejściu z DV1 przekazał Adrian „Zetural” Dziadkowiec.

Zetural był głównym trenerem zespołu podczas całego drugiego sezonu Ultraligi, pomagając mu sięgnąć po mistrzostwo czołowych polskich rozgrywek. Podobnego wyniku nie udało się osiągnąć podczas European Masters 2019 Summer – tam devils.one awansowało do play-offów, ale już w ćwierćfinale musiało uznać wyższość Fnatic Rising. Nagrodą pocieszenia było zwycięstwo ponad miesiąc później w ESL EuroCup, gdzie w finale DV1 pokonało prowadzone przez Marka „MenQ” Dziemiana EURONICS Gaming. Dla Zeturala był to ostatni sukces pod banderą Diabłów.

Na chwilę obecną Dziadkowiec nie ogłosił, którą drużynę będzie prowadził w przyszłym roku. Pewnym jest tylko, że nie będzie to żadna formacja z LEC, ani nie będzie on współpracował z Hatchym. Pozostaje również pytanie, kto będzie stanowił wyjściową piątkę Diabłów. Wszyscy zawodnicy rozpoczęli poszukiwania nowego zespołu, korzystając z okienka transferowego, zaś sama organizacja ogłosiła projekt skierowany do młodych graczy League of Legends.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Warriors Team kontraktuje mistrzów świata

Warriors Team to organizacja znana przede wszystkim ze swoich dwóch składów CS:GO – męskiego i żeńskiego. Ten drugi rywalizował zresztą w miniony week...