Większość zespołów uczestniczących w League of Legends Championship Series zakończyła już budowę swoich składów na nadchodzący wielkimi krokami sezon 2020. Tylko nieliczne formacje wciąż dopinają kwestie transferowe, a jedną z nich jest Immortals, które wraca do LCS po dwóch latach rozłąki z ligą. Nie tak dawno temu włodarze organizacji chwalili się pierwszymi nabytkami, którymi zostali Jake "Xmithie" Puchero oraz Jérémy "Eika" Valdenaire, natomiast teraz do tej dwójki dołączyli znani na amerykańskiej scenie Johnny "Altec" Ru oraz Nickolas "Hakuho" Surgent.

Altec to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników amerykańskiej sceny. Ru występował w sumie w ośmiu splitach LCS i cztery razy dostał się do fazy pucharowej zmagań. Co ciekawe, nowy reprezentant Immortals rywalizował w LCS-ie w pięciu różnych zespołach, lecz tylko w Echo Fox był w stanie powalczyć o najwyższe lokaty. Mimo sporego doświadczenia oraz wysokiego poziomu indywidualnego po rozstaniu się z Lisami Altec nie znalazł się w żadnym ze składów uczestniczących w LCS ani w NA Academy League, wobec czego jego ostatni występ na profesjonalnej scenie miał miejsce w lipcu ubiegłego roku.

U boku Alteca zobaczymy znanego ze swoich znakomitych zagrywek Threshem Hakuho, który do niedawna związany był z Echo Fox. Ubiegły rok nie był jednak szczególnie owocny, jeśli chodzi o wyniki sportowe Hakuho, gdyż on i jego koledzy z drużyny zakończyli wiosenny split LCS na 5-6. miejscu, a latem znaleźli się na samym dnie tabeli. Warto w tym miejscu zaznaczyć również, że Surgent grał przez ostatnie trzy lata u boku Apollo "Apollo" Price'a, dlatego też zmiana otoczenia z pewnością będzie dla niego sporą dawką świeżości.

Na ten moment Immortals nie ogłosiło jeszcze tylko zawodnika, który zajmie się górną alejką. Jeśli jednak wierzyć informacjom opublikowanym przez Jacoba Wolfa z portalu ESPN, do roli toplanera IMT przymierzany jest Paul "sOAZ" Boyer, który do niedawna reprezentował barwy Misfits Gaming.

Aby być na bieżąco z najświeższymi informacjami dotyczącymi ruchów transferowych na scenie League of Legends, śledźcie poniższy artykuł: