Takiego obrotu wydarzeń nie spodziewał się chyba nikt! Dziś z obozu ARCY dotarła do nas szokująca informacja – z drużyną zdecydował się rozstać jej najnowszy nabytek, Paweł "dycha" Dycha.

Uznawany za ogromny talent strzelec dołączył do ekipy prowadzonej przez Wiktora "TaZa" Wojtasa na początku bieżącego roku, zajmując miejsce Pawła "reatza" Jańczaka. Wcześniej dycha nie miał zbyt wielu okazji do gry drużynowej ze względu na bana na platformie FACEIT – jak twierdzi sam zawodnik, przyznanego mu niesłusznie.

22-latek fantastycznie wykorzystał daną mu szansę, prezentując się z bardzo dobrej strony już na pierwszym lanie w nowych barwach. Na przestrzeni kolejnych miesięcy dycha był jednym z filarów devils.one/Aristocracy, razem z kompanami sięgając między innymi po tytuł ESL Mistrza Polski, a także biorąc udział w kilku międzynarodowych turniejach. dycha po raz ostatni pojawił się na lanie razem ze swoją byłą już drużyną w ubiegły weekend – w półfinale ESL MP Jesień 2019 ARCY uległo x-kom AGO.

– Spędziliśmy razem świetny okres i dziękuję wam wszystkim za wspieranie nas. Chcę i muszę się bardziej rozwijać jako grać. Czekając na kolejną szansę będę poprawiał swoje indywidualne umiejętności i streamował FPL-a – zapowiedział dycha, który od dziś szuka nowego domu.

A co dalej z ARCY? Formacja pilnie potrzebuje zmiennika, który wspomoże ją w jutrzejszym meczu z Illuminar Gaming w finale drabinki wygranych eliminacji do WESG 2019-2020. Przypomnijmy, iż cały zespół niedawno rozstał się z Codewise Gaming, które zakończyło wspieranie projektu Aristocracy.

Tym samym skład ARCY obecnie wygląda tak:

  • Wiktor „TaZ” Wojtas
  • Karol „rallen” Rodowicz
  • Mikołaj „mouz” Karolewski
  • Jacek „MINISE” Jeziak
  • Mariusz „Loord” Cybulski – trener