fot. reddit; u/biokrekka

Sett zmierza do League of Legends? Tak mogą nazywać się jego umiejętności

Na oficjalnych serwerach League of Legends nie zadebiutował jeszcze najnowszy bohater, Aphelios, a pracownicy Riot Games szykują dla nas kolejnego herosa. Tak przynajmniej wynika z relacji poszczególnych graczy na wielu forach, w tym m.in. reddicie, gdzie jeden z użytkowników pochwalił się emailem, jaki otrzymał od twórców LoL-a. W specjalnej wiadomości znajdował się swoisty zwiastun nowej postaci, która ma być juggernautem, a która ma nosić imię Sett.

Od razu należy jednak ostudzić emocje, bo w omawianej wiadomości próżno było szukać wyglądu, czy chociażby potwierdzenia imienia nowego bohatera. Twórcy gry zdecydowali się bowiem na specjalne grafiki, w których znalazły się nazwy umiejętności nadchodzącej postaci, a także stricte komiksowy zarys ich działania, co poniekąd umożliwiło ustalić sposób walki nowego osobnika. Czempion, który ma się nazywać Sett ma być mistrzem sztuk walki, podobnym do chociażby Lee Sina, co oznacza, że w przeciwieństwie do Senny, czy Apheliosa nie będzie ona używać mieczy, ani broni palnych.

Tak prezentują się nazwy umiejętności omawianego bohatera:

  • Q: Fist, Meet Face
  • W: Catch These Hands
  • E: Bust ‘Em Up
  • R: Let’s Give ‘Em a Show

Niestety, na ten moment to wszystko, co wiadomo o kolejnym czempionie w League of Legends. Na więcej informacji na temat Setta pewnie przyjdzie nam jeszcze poczekać. W tym miejscu warto także wspomnieć, o pewnym domyśle społeczności, wedle której, postać ta jest głęboko związana z nową produkcją Riot Games, Project L, która będzie typową bijatyką i być może nowy bohater jest częścią przyszłej akcji promocyjnej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Av3k nadal bez zwycięstwa w drugim etapie Quake Pro League

Za nami czwarty tydzień zmagań w ramach Quake Pro League Stage 2. Mimo to Maciej "Av3k" Krzykowski wciąż czeka na pierwszą wygraną w tym etapie zmagań...