Włodarze Gen.G Esports nie próżnują i kontynuują kompletowanie swojego składu CS:GO. Dziś do ekipy, która dotychczas liczyła trzech zawodników, dołączył Sam "s0m" Oh, który ostatnie dziewięć miesięcy spędził pod banderą Teamu Envy.

17-letni gracz uważany jest w USA za spory talent. To właśnie dlatego już na początku 2018 roku kontrakt zaproponowało mu Complexity Gaming, czyniąc z niego wówczas swojego streamera. Nastolatek traktowany był jednak również jako potencjalny następca któregoś z zawodników, ale późniejsza rewolucja kadrowa w szeregach coL pokrzyżowała te plany, przez co Oh postanowił szukać szczęścia gdzie indziej. Ostatecznie w marcu 2019 trafił do Envy, wraz z którym wystąpił m.in. na Intel Extreme Masters Chciago 2019 oraz DreamHack Masters Malmö 2019, a także rywalizował w ESL Pro League.

Teraz s0m będzie miał okazję nabywać doświadczenia pod okiem takich graczy jak Timothy "autimatic" Ta czy też Damian "daps" Steele. Ponadto w najbliższym czasie współpracować on będzie również z Hunterem "SicKiem" Mimsem. Amerykanin, który większość kończącego się roku spędził w Complexity, w przeciwieństwie do Oha, nie został jednak zaangażowany na stałe. Jego zadanie jest inne – ma on jako zmiennik wesprzeć reprezentantów Gen.G podczas nadchodzących eliminacji do Intel Extreme Masters Katowice 2020.

W tej sytuacji skład Gen.G Esports prezentuje się następująco:

  • Damian „daps” Steele
  • Timothy „autimatic” Ta
  • Kenneth „koosta” Suen
  • Sam "s0m" Oh
  • Hunter "SicK" Mims – zmiennik
  • Chris „Elmapuddy” Tebbit – trener