fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Cinkrof wystąpi w barwach Illuminar podczas PLE

Zdarzenia, które miały miejsce przez ostatnie kilka dni i w konsekwencji wyrzucenie Artura „Rybsona” Gębicza z Illuminar Gaming sprawiły, że ekipa ta pozostała bez dżunglera na nadchodzący gauntlet Polskiej Ligi Esportowej. iHG jednak w niecałe 24 godziny zdołało znaleźć leśnika, który jest uznawany za jednego z najlepszych w Polsce. Mowa oczywiście o Jakubie „Cinkrofie” Rokickim, który od czasu European Masters nie pokazywał się na profesjonalnej scenie.

Ostatni sezon w jego wykonaniu był bardzo dobry. Wraz z devils.one Cinkrof zdołał sensacyjnie triumfować nad Rogue Esports Club w wielkim finale Ultraligi. Podczas EU Masters jego formacja awansowała do ćwierćfinału, w którym nie miała żadnych szans z Fnatic Rising. Mimo że Rokicki wystąpił w barwach devils.one także podczas wiosennego PLE, to organizatorzy zgodzili się na jego udział w barwach Illuminar Gaming.

Najbliższe starcie w barwach iHG Cinkrof rozegra w piątek o 17:00. Będzie to pojedynek z AVEZ Esport, PRIDE lub Rołg Skład. Nie wiemy jednak, czy po tym turnieju drogi Cinkrofa i Illuminar rozejdą się, czy może obie strony będą kontynuować współpracę. Prawdopodobnie wiele zależy od wyniku podczas nadchodzącego gauntletu.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Powrót do przeszłości – NEO i TaZ zagrają na lanie w jednej drużynie!

Przygoda Filipa "NEO" Kubskiego w ARCY nie ograniczy się wyłącznie do jednorazowego wsparcia w kwalifikacjach do World Electronic Sports Games 2019-20...

>