fot. ESL/Adela Sznajder

Problemy wizowe znów dają o sobie znać. mousesports osłabione przed cs_summit 5

O tym, że w esporcie często nie ma miejsca na spokój i stabilizację, wiemy już od dawna. Nie po raz pierwszy przekonał się o tym także Özgür „woxic” Eker, którego po raz kolejny dotknęły problemy wizowe. Turecki snajper mousesports nie wystąpi na cs_summit 5.

21-latek jeszcze w niedzielę brał udział w wielkim finale 10. sezonu ESL Pro League – finale zresztą wygranym, bo mouz dość niespodziewanie okazało się znacznie lepsze od Fnatic. Po takim sukcesie Myszy bez wątpienia miały chrapkę na powiększenie swojej gabloty z pucharami już w kolejny weekend, ale teraz stało się jasne, że nie będzie to wcale łatwe. woxic to w końcu zawodnik, którego trudno godnie zastąpić. O to postara się jednak Niels Christian „NaToSaphiX” Sillassen, który od pewnego czasu pozostaje nieaktywny. Duńczyk kilka miesięcy temu rozstał się z Heroic, w którego barwach wystąpił chociażby na ESL One Cologne oraz IEM Chicago.

Tak będzie zatem wyglądał skład CS:GO mouz podczas amerykańskiej imprezy:

  • Chris „chrisJ” de Jong
  • Robin „ropz” Kool
  • Finn „karrigan” Andersen
  • David „frozen” Čerňanský
  • Niels Christian „NaToSaphiX” Sillassen – zmiennik
  • Allan „Rejin” Petersen – trener

Warto wspomnieć, iż w swoim pierwszym meczu w Los Angeles mouz zmierzy się z… Virtus.pro. W imprezie weźmie udział także Mateusz „mantuu” Wilczewski, którego OG w USA zaliczy swój debiut. Format, harmonogram, a także inne szczegółowe informacje na temat cs_summit 5 znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Właściciel klubu z NBA inwestuje w G2 Esports

G2 Esports odniosło kolejny esportowy sukces, choć tym razem nie chodzi o osiągnięcie którejś z dywizji sygnowanych nazwą tej organizacji. Klub założo...