fot. Blizzard

Znamy datę premiery Warcraft III: Reforged

Wielkimi krokami zbliża się premiera zremasterowanej edycji gry Warcraft III. Ta już naprawdę niedługo – twórcy ujawnili bowiem, iż Warcraft III: Reforged pojawi się już zza nieco ponad miesiąc.

Wersja Reforged zawierać będzie zarówno podstawową edycję produkcji, Warcraft III: Reign of Chaos, jak i dodatek The Frozen Throne. Legendarny RTS ponownie zabierze nas do Azeroth, które będzie musiało mierzyć się z przybyciem Płonącego Legionu. Na tytuł składać się będzie kampania dla jednego gracza z 60 misjami, a także odświeżona szata graficzna i zbalansowana na nowo rozgrywka sieciowa, a wraz z nią unowocześnione funkcje społecznościowe oraz system dobierania graczy.

Warcraft III: Reforged ukaże się 29 stycznia 2020 roku o północy polskiego czasu. Grę można nabyć w oficjalnym sklepie Blizzarda w cenie 29,99 € za wersję podstawową oraz 39,99 € za Spoils of War Edition. W tej drugiej znajdziemy wiele online’owych dodatków graficznych i to nie tylko do Warcrafta, ale także i innych produkcji, takich jak World of Warcraft, Overwatch czy też Diablo III.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

QuickScope: Grać dalej, ale czy w identycznym składzie?

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Stało się – przynajmniej w najbliższej przyszłości nie będzie polskiego Virtus.pro, co nie oznacza jednak, że s...