STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Agresivoo dołącza do Hatchý’ego w akademii Misfits!

Kilka dni temu Adrian „Hatchý” Widera został ogłoszony nowym trenerem Misfits Premier. Dziś wiemy już jednak, że nie będzie on jedynym Polakiem w akademii zespołu występującego na co dzień w League of Legends European Championship. Do składu popularnych Królików dołączył bowiem Tobiasz „Agresivoo” Ciba, który przez ostatni rok współpracował z Hatchým najpierw w Esports Performance Center, a potem w […]

Kilka dni temu Adrian „Hatchý” Widera został ogłoszony nowym trenerem Misfits Premier. Dziś wiemy już jednak, że nie będzie on jedynym Polakiem w akademii zespołu występującego na co dzień w League of Legends European Championship.

Do składu popularnych Królików dołączył bowiem Tobiasz „Agresivoo” Ciba, który przez ostatni rok współpracował z Hatchým najpierw w Esports Performance Center, a potem w devils.one. Wspólnie duet ten – Widera jako szkoleniowiec, Ciba na topie – sięgnął nawet po wicemistrzostwo pierwszego sezonu Ultraligi, ustępując tylko Rogue Esports Club. Od jakiegoś czasu jasne było jednak, że DV1 czekają spore zmiany, tym bardziej że sama organizacja już jakiś czas temu potwierdziła, iż dała swoim zawodnikom wolną rękę w poszukiwaniach nowego pracodawcy.

Dla Agresivoo będzie to druga w karierze szansa, by spróbować przebić się do najważniejszych rozgrywek w Europie poprzez akademię. Wszak między styczniem a marcem 2018 roku był on już związany z G2 Vodafone, czyli drugą drużyną słynnego G2 Esports. Jednakże jego przygoda w Hiszpanii nie trwała zbyt krótko, gdyż po tym, jak jego skład odpadł w półfinale letniego splitu LVP SuperLiga Orange 2018, ekipa została rozwiązana.

Skład Misfits Premier prezentuje się następująco:

Tobiasz „Agresivoo” Ciba
Thomas „Kirei” Yuen
Nicolas „Decay” Gawron
Adrian „Hatchý” Widera

Aby być na bieżąco z najważniejszymi roszadami wśród czołowych drużyn LoL-a, polecamy śledzić poniższy artykuł:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nietrafione, przestrzelone, nieudane – najgorsze transfery ostatniego roku na scenie CS:GO

Każdy medal ma dwie strony – analogicznie sprawy mają się z transferami na scenie CS:GO. Po zestawieniu najlepszych ruchów w ostatnich miesiącach zabi...