Gdy Team Vitality niespodziewanie pokonał rozpędzone mousesports w wielkim finale EPICENTER 2019, pewne było, że MVP wydarzenia zostanie Mathieu "ZywOo" Herbaut. Podczas całego turnieju jego drużyna straciła zaledwie dwie mapy, a on przy tym zawsze mógł się pochwalić ratingiem wynoszącym co najmniej 1.

Znakomita passa Herbauta rozpoczęła się już w meczu przeciwko EHOME, gdzie na Nuke'u miał o jedenaście eliminacji więcej od śmierci i wykręcił rating na poziomie 2,03. W następnym spotkaniu przeciwko mousesports Francuz mimo porażki na Duście2, umarł zaledwie jeden raz więcej niż został zabity. W następnych spotkaniach nie byliśmy już świadkami podobnych sytuacji. ZywOo był niezastąpioną maszyną do zabijania dla swojego zespołu.

Największym rywalem 19-latka w walce o tytuł MVP był jego kolega z drużyny – Alex "ALEX" McMeekin. Tuż za nim znalazł się natomiast David "frozen" Čerňanský z mousesports. Obu zawodnikom jednak dużo brakowało do osiągnięcia jego poziomu.

Dla Herbauta jest to już piąty tytuł najlepszego zawodnika w karierze. Wcześniej ZywOo znacząco wspomógł swój zespół między innymi podczas DreamHack Open Malmo 2019, ESL One Cologne 2019 czy cs_summit 4.