Danye nie zagra w kolejnym sezonie Overwatch League. Polak bierze sobie przerwę

Dotychczasowa przygoda Karola „Danye” Szcześniaka z Overwatch League nie przebiegła tak, jak można było się tego spodziewać. W efekcie polski DPS znajduje się obecnie bez klubu i wygląda na to, że prędko go na profesjonalnej scenie nie zobaczymy.

Pierwszy Polak w historii OWL przez rok związany był z Paris Eternal i w pewnym momencie stał się nawet podstawowym zawodnikiem francuskiej formacji. Ta jednak prezentowała się znacznie poniżej oczekiwań i pod koniec sezonu Szcześniak wylądował na rezerwie, by pod koniec października definitywnie pożegnać się z zespołem. Od tego czasu nie pojawiało się zbyt wiele informacji na temat jego przyszłości i nie było jasne, czy zobaczymy go jeszcze w najwyższej klasie rozgrywkowej. Teraz nieco światła na całą sprawę rzucił sam zainteresowany, który przyznał, iż bierze sobie przerwę od zawodowego grania.

Danye będzie więć teraz przyglądać się dalszym poczynaniom Blizzarda, licząc na zmianę obecnej mety. Jednocześnie wyraził on jednak zainteresowanie Projektem A, czyli FPS-em przygotowywanym przez Riot Games, twórców League of Legends.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

CS:GO z przytupem kończy 2019 rok. Gra z kolejnym rekordem średniej liczby graczy

Pod wieloma względami rok 2019 był dla Counter-Strike'a: Global Offensive bardzo udany. Przejście na model free to play, chociaż w oczywisty sposób wp...