Powrót TSM-u na scenę CS:GO to temat, który w mediach przewija się już od kilku miesięcy, dotychczas nie było jednak jasne, jakich konkretnie graczy północnoamerykańska organizacja chciałaby zaangażować. Teraz jednak nieco światła na tę kwestię rzuciło Rush B Media.

Według informacji tego serwisu głównodowodzącym nowo powołanego składu miałby zostać Anthony "vanity" Malaspina, który przez ostatni rok związany był z eUnited. 21-latek w listopadzie został jednak przesunięty na ławkę rezerwowych, a niedawno definitywnie rozstał się ze swoim dotychczasowym pracodawcą. Co ciekawe, nie byłby on jedynym zawodnikiem grającym wcześniej dla eU, gdyż w planach TSM-u miałby znajdować się również Kaleb "moose" Jayne, nadal reprezentujący barwy wspomnianej ekipy.

Ponadto do ekipy dokooptowani mieliby być dwaj gracze Ghost Gaming, tj. Yassine "Subroza"' Taoufik oraz Matthew "WARDELL" Yu. Ten pierwszy przez ostatnie dwa miesiące 2019 roku testowany był przez Cloud9, drugi natomiast pozostaje poza regularną grą od maja ubiegłego roku. Finalnym elementem układanki miałby natomiast zostać Hunter "SicK" Mims, czyli były członek Complexity Gaming, który jako zmiennik wspierał Gen.G Esports podczas eliminacji do Intel Extreme Masters Katowice 2020.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład TSM-u będzie prezentować się następująco:

  • Kaleb "moose" Jayne
  • Hunter "SicK" Mims
  • Yassine "Subroza" Taoufik
  • Anthony "vanity" Malaspina
  • Matthew "WARDELL" Yu

Jak twierdzi Rush B Media, TSM zaczął już rozmowy z wyżej wspomnianymi zawodnikami, te jednak mają znajdować się dopiero we wczesnym stadium.