fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Kackos nowym toplanerem x6tence

Na niespełna dwa tygodnie przed rozpoczęciem wiosennego splitu hiszpańskich rozgrywek League of Legends x6tence zaprezentowało swój nowy skład. W nim natomiast znalazło się miejsce dla Krzysztofa „Kackosa” Kubziakowskiego, który po niespełna rocznej przerwie ponownie będzie miał okazję zaprezentować się kibicom na Półwyspie Iberyjskim.

Toplaner miał już bowiem okazję występować w LVP SuperLiga Orange – między styczniem a kwietniem 2019 roku reprezentował barwy eMonkeyz, z którym zajął jednak ostatnie miejsce w tabeli wiosennych rozgrywek. Po tym niepowodzeniu Kubziakowski powrócił do kraju i wraz z piratesport wystąpił w ostatnim sezonie Ultraligi, docierając wraz ze szczecińską formacją do czwartego miejsca. Ponadto pod koniec grudnia jako członek miksowego ROŁG SKŁADU sięgnął po mistrzostwo Polskiej Ligi Esportowej 2019.

Na górnej alei x6tence Polak zajmie miejsce, które ostatnio należało do Olofa „Flaxxisha” Medina. Szwed postanowił bowiem zakończyć karierę. Poza kackosem pod skrzydła organizacji trafili również związany dotychczas z S2V Esports Jordi „Jorx” Pi oraz Ángel „DuaLL” Fernández, były już gracz Teamu Queso.

Skład x6tence prezentuje się następująco:

Krzysztof „Kackos” Kubziakowski
Jordi „Jorx” Pi
Jordi „xTyLk” Buvalets
Juan „CarritosKami” Carlos Camino
Ángel „DuaLL” Fernández
Daniel „Ronchas” Huerta Garcia
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

sy$ka i Nati dołączają do międzynarodowego składu CS:GO

ESL Sprite Mistrzostwa Kobiet dobiegły końca już jakiś czas temu, na krajowej kobiecej scenie CS:GO doszło więc do paru roszad. Objęły one również Syl...