STS
fot. Illuminar Gaming

Raven pozostaje w Teamie Queso, Zwyroo żegna się z drużyną

Kolejna formacja z Hiszpanii zdecydowała się zakontraktować naszego rodaka. A ściślej mówiąc, przedłużyć mu angaż, bo Miłosz „Raven” Domagalski był już częścią Teamu Queso. Z tym że teraz będzie mu dane wystąpić w czołowych hiszpańskich rozgrywkach League of Legends – Polak został bowiem przedstawiony jako jeden z graczy na nadchodzący sezon LVP Superliga Orange. Ale […]

Kolejna formacja z Hiszpanii zdecydowała się zakontraktować naszego rodaka. A ściślej mówiąc, przedłużyć mu angaż, bo Miłosz „Raven” Domagalski był już częścią Teamu Queso. Z tym że teraz będzie mu dane wystąpić w czołowych hiszpańskich rozgrywkach League of Legends – Polak został bowiem przedstawiony jako jeden z graczy na nadchodzący sezon LVP Superliga Orange.

Ale zaraz, zaraz, w tej drużynie grało przecież dwóch Polaków, czyż nie? Cóż, grało, ale już nie gra. Podczas prezentacji zespołu na wiosenny split LVP SLO próżno było szukać Artura „Zwyroo” Trojana, który – podobnie jak Raven – dołączył do Queso na czas Iberian Cup 2019. Jednak, w przeciwieństwie do Domagalskiego, organizacja postanowiła zakończyć współpracę ze Zwyroo i sprowadzić na jego miejsce nowego zawodnika. Następcą polskiego midlanera będzie Ismael „Miniduke” Martínez, wypożyczony z Movistar Riders. Z pewnością nie wolno mu odmówić doświadczenia w grze na rodzimej scenie, bo gra na niej już od sześciu lat. W ostatnim splicie udało mu się nawet dotrzeć do półfinału razem z MRS, ale jego pracodawca postanowił dać mu szansę w innej drużynie.

Pozostałą część zespołu będą stanowili Lorenzo „Demon” Marzi, Michael „Rayito” Curtet oraz Javier „Aizhon” Sánchez, grający kolejno na pozycji dżunglera, botlanera oraz wspierającego. Pierwszy z nich pochodzi z Włoch i na tamtejszej scenie osiągnął już kilka sukcesów, a teraz spróbuje swoich sił na najwyższym szczeblu w Hiszpanii. Dwóch pozostałych zawodników było już wcześniej zakontraktowanych przez Queso – Rayito dołączył do zespołu razem z Ravenem i również wziął udział w Iberian Cup, natomiast Aizhon dotychczas pełnił rolę supporta drugiego składu, czyli Arena Quesito, ale w tym splicie będzie mu dane pokazać pełnię swoich umiejętności w najbardziej prestiżowej hiszpańskiej lidze. Pieczę nad zawodnikami sprawować będą Enrique „Samcro” Cuerda oraz Álvaro „Xaio” Hernández.

Tak prezentuje się pełny skład Teamu Queso:

Miłosz „Raven” Domagalski
Lorenzo „Demon” Marzi
Ismael „Miniduke” Martínez
Michael „Rayito” Curtet
Javier „Aizhon” Sánchez
Enrique „Samcro” Cuerda
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Twistzz

Najlepsi gracze 2019 roku wg HLTV – 9. Twistzz

Dziś wieczorem poznaliśmy kolejnego zawodnika, który dzięki zeszłorocznym zasługom był godny umieszczenia w czołowej dwudziestce prezentowanej przez p...