fot. ESL/Helena Kristiansson

Semmler kończy pełnoetatową pracę przy OWL. Znany komentator wróci do CS-a?

Overwatch League jeszcze w ubiegłym sezonie mogło pochwalić się robiącą wrażenie obsadą komentatorską. Jednym z najbardziej charakterystycznych głosów w OWL był ten Auguste’a „Semmlera” Massonnata – bardzo dobrze znanego fanom Counter-Strike’a. 31-latek dziś ogłosił jednak za pośrednictwem Twittera, że kończy współpracę z ligą na pełen etat.

Informacja przekazana przez Amerykanina to nie pierwszy cios w stronę najważniejszych rozgrywek Overwatcha na świecie. Kilka dni temu na podobny wybór zdecydował się Erik „DoA” Lonnquist, a jeszcze nieco wcześniej decyzję o definitywnym rozstaniu z rozgrywkami podjął Christopher „MonteCristo” Mykles. Już w momencie pojawienia się tej informacji spekulowano na temat przyszłości Semmlera. Jak się okazało, nie trzeba było długo czekać, by sam zainteresowany zabrał głos.

Mimo wszystko post popularnego castera pozostawia spore pole do interpretacji. Massonnat nie mówi bowiem jednoznacznie, że całkowicie kończy przygodę z Overwatchem – nadmienia tylko, iż w kolejnym sezonie nie powróci do pracy pełnoetatowej przy projekcie Blizzarda. Niewykluczone więc, że gościnnie pojawi się za mikrofonem podczas transmisji z OWL. Niemniej jednak zdecydowana większość fanów Semmlera liczy na jego permanentny powrót do Counter-Strike’a. A to jest na pewno całkiem możliwe, gdyż jeszcze pod koniec 2019 roku Amerykanina mogliśmy usłyszeć podczas StarSeries & i-League CS:GO Season 8, a także zobaczyć na analizie podczas światowych finałów BLAST Pro Series.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Runda zimowa w Ekstraklasa Games zakończona. milosz93 i Furman najlepsi podczas finałów

W miniony weekend w studiu Polsat Games w Warszawie do rywalizacji przystąpili najlepsi gracze FIFA 20 w kraju. Stawka tradycyjnie już została podziel...