Od czasu swojego powrotu na scenę CS:GO we wrześniu 2018 roku Team Envy, lekko mówiąc, nie zachwyca. Zespół miał co prawda kilka przebłysków, ale raczej zawodził, na co wpływ miały także kolejne roszady personalne zachodzące w składzie.

Obecnie Envy znowu znajduje się w okresie owych roszad – wszak jeszcze w grudniu szeregi drużyny opuścili Sam "s0m" Oh oraz Zachary "Eley" Stauffer, a na początku stycznia dołączył do nich Bradley "ANDROID" Fodor, który został przesunięty na ławkę rezerwowych. W efekcie na ekipę składa się obecnie tylko trzech graczy, którzy nie mają nawet trenera, bo nikt jeszcze nie uzupełnił powstałych w ostatnich tygodniach luk. Niewykluczone jednak, że niedługo się to zmieni, a przynajmniej tak twierdzi Jarek "DeKay" Lewis.

Według informacji amerykańskiego dziennikarza zespół zasilić mają posiłki z Europy w postaci m.in. Buğry "Calyxa" Arkına, czyli byłego zawodnika Space Soldiers. Turek końcówkę ubiegłego roku spędził w Windigo Gaming, gdzie był testowany, a ostatnio miał okazję wystąpić wraz z Jarosławem "pashąBicepsem" Jarząbkowskim podczas eliminacji do Intel Extreme Masters Katowice 2020. Ze Starego Kontynentu miałby pochodzić też nowy szkoleniowiec Envy, którym miałby zostać Nikola "LEGIJA" Ninić. Przez ostatnie dwa lata Niemiec zarządzał sekcją CS:GO w BIG, czasami pełniąc także rolę jej trenera, ale kilka dni temu pożegnał się z organizacją.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład Teamu Envy będzie prezentować się następująco:

  • Noah „Nifty” Francis
  • Jacob „FugLy” Medina
  • Ryan „ryann” Welsh
  • Buğra "Calyx" Arkın
  • Nikola "LEGIJA" Ninić – trener