Sett
fot. League of Legends

Sett już w League of Legends! Dla niektórych będzie dostępny za darmo

Na dzisiejszy wieczór czekali chyba wszyscy fani Setta, czyli najnowszej postaci w League of Legends, o której pierwsze szczegółowe informacje poznaliśmy jeszcze w grudniu. Dzisiaj wreszcie pojawił się on na serwerach live i jest już dostępny do wyboru w grze. Ale zanim zdecydujecie się wydać ciężko zarobioną niebieską esencję albo Punkty Riotu, poczekajcie – być może będziecie mogli odebrać Setta za darmo!

O takowej możliwości poinformował Ryan „Riot Reav3” Mireles, główny producent ds. bohaterów w Riot Games w jednym z najnowszych filmów na kanale League of Legends na YouTube. Jeśli na przestrzeni minionego miesiąca regularnie zdobywaliście pierwszą krew w swoich meczach, w Waszym ekwipunku gracza powinien pojawić się nowy przedmiot. Po jego otwarciu otrzymacie Setta za darmo, bez potrzeby wykorzystywania jakiejkolwiek waluty dostępnej w grze.

A jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z Settem, poniżej możecie obejrzeć jego prezentację, która dzisiaj pojawiła się na kanale League of Legends. Znajdziecie w niej standardowo zarówno wachlarz umiejętności najnowszej postaci w LoL-u, jak i porady dotyczące rozgrywki.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zaproszenia na DH Open Anaheim rozdane. Wśród uczestników m.in. MIBR

"Czy ESL Pro Tour wpłynie na jakość list startowych imprez CS:GO z serii DreamHack Open?" – takie pytanie można było sobie zadawać wcale nie tak dawno...