fot. DreamHack/Jennika Ojala

Wraca Quake Pro League, Av3k podejmie cYpheRa

Po ponad miesięcznej przerwie powraca drugi etap Quake Pro League. Gracze zdążyli wypocząć i nabrać nowych sił, co niektórym może pomóc w poprawieniu nie najlepszego dotychczas bilansu. Na lepszą formę liczy zapewne m.in. Maciej „Av3k” Krzykowski.

Reprezentant Endpoint dotychczas nie wygrał ani jednego meczu, ponosząc aż cztery porażki. Tym samym znalazł się on w gronie zawodników zagrożonych grą w barażach o utrzymanie i jeśli Polak chce uniknąć tego losu, to musi zacząć wreszcie punktować. Pierwszą tegoroczną okazją ku temu będzie starcie z Aleksiejem „cYpheRem” Januszewskim, dobrze Krzykowskiemu znanym Białorusinem, który współpracował już z Avkiem w Virtus.pro oraz Nemidze Gaming. 29-latek dopiero niedawno zadebiutował w QPL i dwukrotnie opuszczał serwer z kompletem punktów, tyle samo razy uznając wyższość przeciwnika.

Harmonogram szóstego tygodnia prezentuje się następująco:

19 stycznia
16:00 Xron vs cnz BO3
17:00 Effortless vs dramiS BO3
18:00 cYpheR vs Av3k BO3
19:00 nosfa vs dooi BO3
20:00 rapha vs whaz BO3
21:00 vengeurR vs CoollerbaSe BO3
22:00 Cooller vs RAISY BO3
23:00 DaHanG vs GNiK BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AVEZ rozgromione przez Heroic. DreamHack Open Anaheim bez Polaków

Niestety przygoda AVEZ Esport z zamkniętymi eliminacjami do DreamHack Open Anaheim 2020 zakończyła się już po pierwszym meczu. Polska formacja musiała...