Team Secret

Skład tudsoNa niekompletny. Jeden z graczy bierze przerwę od grania na rzecz nauki

Po niecałych dwóch miesiącach od sformowania dywizji Counter-Strike: Global Offensive w Teamie Secret stajemy się świadkami pierwszych zmian. W ekipie Filipa „tudsoN” Tudeva jeden z zawodników ze względów osobistych przenosi się na ławkę rezerwowych.

Ze względu na nadmiar obowiązków w najbliższym czasie na serwerze nie zobaczymy Rigona „rigoNa” Gashiego. 20-latek postanowił wziąć przerwę od zawodowego grania w celu ukończenia studiów. Organizacja obecnie testuje zmiennika i wkrótce opublikuje więcej informacji na temat zmian.

Przypomnijmy, że Team Secret zakontraktowała międzynarodową skład 25 listopada ubiegłego roku. Cała piątka dotychczas występowała jedynie podczas otwartych kwalifikacji do Intel Extreme Masters Katowice 2020 oraz DreamHack Open Leipzig 2020. Drużyna tudsoNa walczyła również w LOOT.BET/CS Season 5, gdzie zajęła jednak odległe, 12-14. miejsce.

Obecny skład Teamu Secret wygląda następująco:

  • Flatron „juanflatroo” Halimi
  • Filip „tudsoN” Tudev
  • Dionis „sinnopsyy” Budeci
  • Guy „anarkez” Trachtman
  • Rigon „rigoN” Gashiego – ławka rezerwowych
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

forZe jedzie na DreamHack Open Anaheim 2020

Dobiegły końca europejskie eliminacje do DreamHack Open Anaheim 2020. Ostatecznie po bilet na amerykańską imprezę sięgnęło forZe, które podczas niedzi...