fot. Cloud9

MonteCristo rozpoczyna współpracę z Cloud9

Christopher „MonteCristo” Mykles to jedna z osób, której rozstanie z Overwatch League było najgłośniejsze. Amerykanin od niemal samego początku był twarzą sygnowanych przez Blizzard rozgrywek, ale postanowił nie przedłużać swojej współpracy.

Nie zamierzam ograniczać się tylko do występów ++przed kamerą jako członek obsady komentatorskiej. Chcę również poszerzyć swoje umiejętności jako dyrektor kreatywny oraz producent – pisał Mykles kilka dni temu, gdy ogłaszał zakończenie współpracy z OWL. Teraz wiemy, że część jego życzeń uda się spełnić za sprawą rozpoczętej dziś współpracy z Cloud9. Na ten moment nie wiadomo, jakie konkretnie stanowisko MonteCristo zajmować będzie w organizacji Jacka Etienne’a, on sam ujawnił jednak, iż w zakresie jego kompetencji będzie m.in. tworzenie zawartości na własnych zasadach.

Mykles przez większą część swojej komentatorskiej kariery związany był ze sceną League of Legends, tworząc z Erikiem „DoA” Lonnquistem niemalże ikoniczny duet, który mogliśmy oglądać m.in. przy okazji Worlds 2015. W 2016 roku on i DoA postanowili jednak spróbować swoich sił w Overwatchu, by po jakimś czasie otrzymać możliwość pełnowymiarowego zajmowania się tą właśnie grą.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Lista uczestników DH Open Anaheim zamknięta, Gen.G czeka na lanowy debiut

Eliminacje do DreamHack Open Anaheim 2020 dobiegły końca, co oznacza, że znamy już wszystkich uczestników nadchodzącej amerykańskiej imprezy. Jako ost...