fot. ESL/Adam Łakomy

G2 zbyt mocne, trzecia porażka Na`Vi w Rainbow Six Pro League

Nieuchronnie zbliżamy się do półmetka 11. sezonu Rainbow Six: Siege Pro League, a tymczasem sytuacja Natus Vincere staje się coraz gorsza. W ostatni poniedziałek podopieczni ukraińskiej formacji ponieśli trzecią już porażkę, przez co okupują ostatnie miejsce.

Tym razem zespół, którego członkiem jest Szymon „Saves” Kamieniak, musiał uznać wyższość G2 Esports. O porażce Na`Vi przesądziła bardzo słaba pierwsza połowa – zespół ten kompletnie nie radził sobie bowiem w obronie, przez co przegrywał już 1:5! Dopiero po zmianie stron w Savesa i spółkę weszły nowe siły, ale nie pomogły one odwrócić losów meczu, bo ostatecznie to G2 opuszczało serwer z korzystnym dla siebie rezultatem 7:4. W efekcie gracze Cyrila „jahka” Renouda pozostali czerwoną latarnią ligi i do siódmego Teamu Vitality tracą dwa punkty. Jeszcze więcej, bo aż pięć oczek, dzieli ich z kolei od Rogue, które zajmuje ostatnią lokatę premiowaną awansem na lanowe finały.

Komplet wyników piątej kolejki oraz obecny układ tabeli prezentują się następująco:

# Drużyna Bilans
1. Team Empire 3 – 1 – 1
2. Rogue 2 – 2 – 0
3. G2 Esports 3 – 0 – 2
4. BDS Esport 2 – 1 – 2
5. Chaos Esports Club 2 – 0 – 3
6. forZe 2 – 0 – 3
7. Team Vitality 2 – 0 – 3
8. Natus Vincere 1 – 1 – 3
20 stycznia
BDS 7:3 forZe
G2 7:4 Na`Vi
Empire 7:4 Chaos
Rogue 7:1 Vitality
Legenda:
 Awans na lanowe finały
 Zaproszenie do Pro League Season 12

Kolejne spotkania Rainbow Six: Siege Pro League Season 11 już 22 stycznia – wtedy to Natus Vincere podejmie Team Empire. Przypomnijmy, że całe rozgrywki potrwają w sumie do 13 kwietnia i za ich pośrednictwem będzie można wywalczyć dwa miejsca na lanowych finałach.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pierwszy poważny sprawdzian ekipy NEEXA. SMASH rozpoczyna zmagania w CMD368 Championship

Od momentu swoich przenosin do SMASH Esports Sebastian "NEEX" Trela nie miał jeszcze zbyt wielu okazji, by zaprezentować się kibicom w nowych barwach....