fot. ESL/Stephanie Lindgren

Ogłoszono czwarty sezon GLL. W puli 150 tysięcy dolarów

Ponad rok musieli czekać fani profesjonalnej sceny PlayerUnknown Battlegrounds na powrót turnieju z cyklu GLL. Jego organizatorzy ogłosili dzisiaj czwarty sezon rozgrywek, w którym zespoły zawalczą o nagrody z puli w wysokości 150 tysięcy dolarów.

Rywalizacja w GLL Season 4 rozpocznie się na przełomie stycznia i lutego otwartymi kwalifikacjami, które zostaną rozegrane w każdym z pięciu regionów, tj. Europie, Wspólnocie Niepodległych Państw, Bliskim Wschodzie, Afryce i po raz pierwszy Ameryce Południowej. Najlepsze zespoły z eliminacji awansują do finałów regionalnych, gdzie zmierzą się z ekipami bezpośrednio zaproszonymi przez GLL. Ten etap rozgrywek został zaplanowany na od 6 do 8 lutego, ale termin ten może uleć zmianie w przypadku połączonego finału dla Europy, regionu CIS oraz Bliskiego Wschodu i Afryki – powodem europejskie kwalifikacje do PUBG Global Series Berlin.

Finały czwartego sezonu GLL odbędą się w Sztokholmie pomiędzy 28 lutego a 1 marca, gdzie do walki stanie szesnaście formacji. Organizatorzy nie ogłosili jeszcze, ile miejsc w finałach otrzymają poszczególne regiony, ale zapowiedzieli, że podczas imprezy lanowej zostanie rozegranych łącznie osiemnaście meczów. Pozostałe szczegóły na temat turnieju zostaną przedstawione w najbliższych tygodniach, a więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie rozgrywek i na oficjalnym Twitterze GLL.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowa myszka i klawiatury dla graczy – SteelSeries przedstawia Rival 3, Apex 3 oraz Apex 5

Firma SteelSeries przedstawiła dziś trzy nowe produkty dla graczy: mysz Rival 3, klawiaturę Apex 3 oraz klawiaturę Apex 5. Mimo niższej ceny zaoferują...