STS
fot. ESL/Timo Verdeil

Elazer poznał pierwszych grupowych rywali podczas IEM Katowice 2020

Intel Extreme Masters Katowice 2020 już za miesiąc, toteż nic dziwnego, że poznajemy coraz więcej szczegółów nadchodzącej imprezy. Dziś np. organizatorzy zaprezentowali nam podział na grupy, w jakich rywalizować między sobą będą poszczególni uczestnicy. Oznacza to, że dwóch pierwszych rywali poznał jedyny jak na razie Polak w stawce, Mikołaj „Elazer” Ogonowski. Reprezentant x-komu AGO znalazł […]

Intel Extreme Masters Katowice 2020 już za miesiąc, toteż nic dziwnego, że poznajemy coraz więcej szczegółów nadchodzącej imprezy. Dziś np. organizatorzy zaprezentowali nam podział na grupy, w jakich rywalizować między sobą będą poszczególni uczestnicy.

Oznacza to, że dwóch pierwszych rywali poznał jedyny jak na razie Polak w stawce, Mikołaj „Elazer” Ogonowski. Reprezentant x-komu AGO znalazł się w zbiorze C, do którego poza nim przyporządkowano również takich graczy, jak Cho „Maru” Seong Ju z Jin Air Green Wings oraz Kang „Solar” Min Soo z TSGaming. Obaj Koreańczycy obecni byli w stolicy Górnego Śląska także przed rokiem i wtedy zdecydowanie lepiej poradził sobie Solar, który zakończył zmagania w czołowej ósemce turnieju. Ciekawie wygląda też grupa B, gdzie rywalizować ze sobą będą Joo „Zest” Sung Wook oraz Lee „Rogue” Byung Ryul, czyli triumfatorzy katowickiego IEM-a odpowiednio z 2015 oraz 2018 roku.

Na ten moment podział na grupy prezentuje się następująco:

iem katowice sc2 2020

Do każdego zbioru dołączy jeszcze trzech zawodników wyłonionych w fazie Ro76. Z kolei turniej StarCraft II w ramach IEM Katowice 2020 odbędzie się między 24 lutego a 1 marca. W sumie weźmie w nim udział 76 graczy, którzy powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 400 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Falstart Sprout – drużyna dychy rozgromiona przez North na starcie DH Open

Paweł "dycha" Dycha nie będzie najlepiej wspominać swojego lanowego debiutu w barwach Sprout. Drużyna Polaka została bowiem rozgromiona przez North i...