fot. Ekstraklasa Games

Piko żegna się z AVEZ

Zaledwie dwa miesiące trwała przygoda Nikodema „Piko” Pawlaka z AVEZ Esport. Dziś młody zawodnik oficjalnie zakończył swój epizod w organizacji, do której dołączył w połowie listopada ubiegłego roku wraz z Patrykiem „Koniem” Jakubczakiem.

Od samego początku jasne było, że 17-latek z AVEZ związał się tylko na czas trwania elimiancji FIFA eClub World Cup. Co więcej, ostatecznie popularne Ośmiornice nie zdołały awansować na nadchodzącą włoską imprezę, toteż można było podejrzewać, iż Pawlak dłużej w organizacji nie zabawi. Niemniej potwierdzenie tego faktu otrzymaliśmy dopiero dziś za sprawą oficjalnego komunikatu ze strony AVEZ oraz samego zawodnika.

Kilkanaście dni temu mogliśmy oglądać Piko również w barwach Pogoni Szczecin, wraz z którą rozpoczął zmagania w ramach drugiej edycji Ekstraklasa Games. Ostatecznie jednak zakończył on rundę zimową tuż za podium, przegrywając w meczu decydującym o 3. miejscu z Dawidem „dawidemplx999” Kamasińskim z Cracovii.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Lista zaproszonych drużyn i nowy format rozgrywek – znamy szczegóły 11. sezonu ESL Pro League

ESL odkryło karty i przedstawiło tak długo wyczekiwane przez fanów szczegóły dotyczące 11. sezonu ESL Pro League. Plotki pojawiające się z różnych źró...