fot. DreamHack/Adela Sznajder

Secret się nie zatrzymuje! Drużyna Nishy w finale Majora

Znakomita passa Teamu Secret trwa w najlepsze. Ekipa Michała „Nishy” Jankowskiego dzisiejszego popołudnia odniosła kolejny triumf podczas DreamLeague Season 13: The Leipzig Major, a ten tym razem dał już przepustkę do wielkiego finału imprezy w Niemczech.

Formacja z Polakiem w składzie stanęła dziś ponownie do walki z Vici Gaming. Ponownie, bo drużyny te spotkały się jeszcze w fazie grupowej, a po trzech grach zwycięstwo padło łupem Secret. Nie inaczej było w finałowym meczu górnej części drabinki, choć tym razem czwarty zespół ostatniego The International załatwił sprawę w dwóch mapach. Oba pojedynki były całkiem zacięte, a żeby przypieczętować wygraną, TS potrzebował odpowiednio 41 i 48 minut. Tym samym Jankowski i koledzy mogą już ze spokojem obserwować wydarzenia w dolnej drabince oraz czekać na wyłonienie rywala, którego podejmą jutro. A grono potencjalnych konkurentów na drodze do mistrzostwa Majora ograniczyło się do trzech formacji – Evil Geniuses, Alliance oraz Vici.

Tak prezentuje się turniejowa drabinka:

1. runda UB 2. runda UB Finał UB Wielki finał
1
2 0
2
1
2 0
0
2
2 0
1 2
0
1
2
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB 4. runda LB 5. runda LB Finał LB
2
1
1 2 0 1 0
0
2 0 0
2
1 1 0
0
2
1
0 2 1 1
1
2
0
1 2
0

Wielki finał DreamLeague Season 13: The Leipzig Major już jutro o godzinie 13:30. Zwycięzca tego pojedynku wróci do domu bogatszy o 300 tysięcy dolarów. Transmisja z wszystkich spotkań turnieju dostępna jest pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sprout przegrywa z Heroic, dycha żegna się z Lipskiem

Przygoda Sprout z DreamHack Open Leipzig 2020 zakończyła się już po dwóch meczach. Ekipa Pawła "dychy" Dychy, która wczoraj została pokonana przez Nor...