fot. OG

Mistrzowie The International 2019 znowu w komplecie. OG przedstawia nowy skład Doty 2

Styczeń był w szeregach OG okresem burzliwych zmian. Skład opuściło bowiem aż trzech ubiegłorocznych triumfatorów The International – Jesse „JerAx” Vainikka zakończył karierę, zaś Anathan „ana” Pham i Sébastien „Ceb” Debs wylądowali na ławce rezerwowych. Znamy jednak już ich następców.

Jeszcze we wtorek szeregi organizacji zasilił Syed Sumail „SumaiL” Hassan, który całą swoją dotychczasową karierę spędził w Evil Geniuses. Niemniej we wrześniu ubiegłego roku Pakistańczyk wylądował na ławce rezerwowych, z której nie wstał już do końca swojego pobytu w EG. Jednakże trzeba wspomnieć, że wcześniej zdążył sięgnąć wraz z formacją po triumf w The International 2015 oraz stanąć na najniższym stopniu podium TI w 2016 i 2018 roku. Teraz postara się dołożyć do swojego dorobku kolejny sukces, ale już w barwach OG, gdzie zajmie pozycję należącą dotychczas do any.

Poza Hassanem zespół mistrzów świata zasilili też Yeik „MidOne” Nai Zheng oraz Martin „Saksa” Sazdov. Ten pierwszy przez ostatnie kilkanaście miesięcy był klubowym kolegą Michała „Nishy” Jankowskiego, ale pod koniec 2019 nieoczekiwanie opuścił Team Secret. Wówczas decyzję tę Malezyjczyk motywował chęcią wzięcia przerwy od gry, teraz wiemy już jednak, że ostatecznie jego rozbrat ze sceną Doty nie był wcale tak długi. O wiele dłużej na powrót do regularnej gry czekał Martin „Saksa” Sazdov, który po ostatnim The International rozstał się z Ninjas in Pyjamas. Niemniej w grudniu udało mu się awansować na WESG 2019 wraz z miksowym Infinity.

W tej sytuacji skład OG prezentuje się następująco:

  • Syed Sumail „SumaiL” Hassan
  • Topias „Topson” Taavitsainen
  • Yeik „MidOne” Nai Zheng
  • Martin „Saksa” Sazdov
  • Johan „N0tail” Sundstein
  • Titouan „Sockshka” Merloz – trener

Debiut odświeżonego OG nastąpi 3 lutego. To właśnie wtedy ruszą otwarte europejskie eliminacje do ESL One Los Angeles 2020 i podopieczni Titouana „Sockshky” Merloza zapowiedzieli już swój udział.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ekipa dychy przegrywa walkę o 50 tysięcy dolarów

Copenhagen Flames mistrzem United Masters League Season 2! Duńczycy, którzy bardzo dobrze prezentowali się w fazie pucharowej, dziś stanęli naprzeciwk...