fot. Respawn Entertainment

Żegnamy Forge’a, witajmy Revenanta w 4. sezonie Apex Legends

Zaledwie tydzień temu Respawn Entertainment ukazał światu szczegóły na temat czwartego sezonu Apex Legends, pośród których znalazła się także nowa legenda, Forge. Twórcy gry jednakże zaskoczyli graczy, uśmiercając go, zanim zadebiutował on na serwerach, jednocześnie ujawniając Revenanta jako najnowszą postać w grze.

Historia Forge’a zakończyła się podczas jednego z trailerów z jego udziałem, który ukazał się w poniedziałek. Pod koniec rozmowy były mistrz MMA, sponsorowany przez Hammond Robotics, został zasztyletowany przez Revenanta, co doprowadziło do jego śmierci. Atak w jego stronę nie był przypadkiem zabójcy, gdyż on sam był związany z firmą znaną z serii Titanfall. Jak tłumaczy Respawn: – Revenant był kiedyś najlepszym zabójcą, jakiego posiadał Syndykat. Ale kiedy jego oprogramowanie zawiodło, zobaczył w co zmieniło go Hammond Robotics. Powrót Hammond Robotics do Outlands wznowił jego pragnienie zemsty i on nie zatrzyma się, dopóki oni wszyscy nie zginą.

Twórcy gry na razie nie ujawnili informacji na temat umiejętności Revenanta, ale gracze nie będą musieli długo na to czekać, ponieważ pojawi się on na serwerach wraz ze startem czwartego sezonu Apex Legends, co nastąpi 4 lutego na komputerach, PS4 oraz Xbox One.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Starcie niepokonanych na początek drugiej kolejki LEC

Ruchy transferowe wykonane zimą prognozowały, że Origen oraz Rogue będą jednymi z lepszych ekip na początku League of Legends European Championship 20...