fot. Respawn Entertainment

Trailer czwartego sezonu Apex Legends zdradza kolejne informacje na temat nowego bohatera

W ostatnich tygodniach Respawn Entertainment powoli ujawniał szczegóły dotyczące najnowszego, czwartego już sezonu Apex Legends. Przed jego jutrzejszym startem deweloperzy gry postanowili przedstawić jeszcze więcej informacji na temat najnowszej aktualizacji poprzez nową notatkę oraz trailer.

Największym zmianom, ze względu na ingerencję ze strony Hammond Robotics, ulegnie Skraj Świata. W centralnej części mapy, w miejsce byłego składu paliwa, znajdować się będzie wydobywacz planetarny, który będzie widoczny z każdej lokalizacji ze względu na wydostający się z niego promień. Jego pojawienie się na mapie doprowadzi też do dużych zmian na Kapitolu, który został podzielony przez uskok pełny lawy na dwie części – zachodnią i wschodnią. Jednocześnie deweloperzy zdecydowali się na zmniejszenie kary za wpadnięcie do szczeliny – zamiast natychmiastowej śmierci, gracze zostaną powoli przemieszczani na drugą stronę przepaści, jednocześnie otrzymując 25 punktów obrażeń. Oprócz tego, na mapie pojawi się też obóz badawczy, który zajmie miejsce stoczni kolejowej, i będzie w nim można znaleźć znane ze szkolenia i strzelnicy stojaki z gwarantowaną bronią.

Opublikowany dziś trailer ujawnił też rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o umiejętności nowej legendy, Revenanta – w zapowiedzi możemy zobaczyć, że nie tylko jest on w stanie wspinać się na wyższe budynki, ale może on też zmienić się w widmo i ogłuszyć przeciwników za pomocą rzucanej kuli. Wraz ze zmianami na mapie, Revenantem, i omawianymi wcześniej nowościami w systemie rankingowym, w nadchodzącym sezonie na graczy czeka też nowa broń snajperska – Sentinel, która będzie posiadać specjalną mechanikę ładowania, pozwalająca zarówno na krótkie serie, jak i naładowane, zadające duże obrażenia pojedyncze strzały. Więcej informacji na temat zmian w grze można znaleźć pod tym linkiem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ex-Virtus.pro utrzymuje się w top 30 rankingu HLTV, drużyna MICHA debiutuje w zestawieniu

Pierwsze notowanie rankingu HLTV w lutym ujrzało już światło dzienne, jednak tonując nastroje, nie znajdziemy w nim żadnych drastycznych zmian. Zreszt...