fot. ESL/Helena Kristiansson

Finały ESL Pro League po raz czwarty w Stanach Zjednoczonych. Czas na Denver!

Do finałów jedenastego sezonu ESL Pro League jeszcze daleka droga. Ba, na samą fazę grupową zasadniczego etapu przyjdzie nam poczekać prawie miesiąc, ale już teraz niemiecka firma podzieliła się ze światem informacjami na temat najważniejszej części zmagań.

CZYTAJ TEŻ:
Możni światowego CS-a stawiają na ESL. Znamy uczestników Pro Ligi

Finały Pro Ligi ponownie zawitają do Stanów Zjednoczonych – wcześniej w tym czwartym co do powierzchni państwie na świecie koronowano mistrzów drugiego, piątego oraz siódmego sezonu. Do tej pory najlepsi dwukrotnie rywalizowali w Dallas, zaś raz organizacja decydującej fazy rozgrywek przypadła w udziale Burbank. Tym razem ESL nie postawiło na żadne z wymienionych miast, bo tego zaszczytu w przypadku nadchodzącej edycji dostąpi Denver. Kluczowe dla całego sezonu rozstrzygnięcia zapadać będą w 1ST BANK Center, czyli obiekcie oddanym do użytku w 2006 roku, który może pomieścić 6500 widzów.

Harmonogram finałów ESL Pro League Season 11:

10 kwietnia

Ćwierćfinały

19:00 TBD vs TBD
BO3
22:55 TBD vs TBD
BO3
11 kwietnia

Półfinały

19:00 TBD vs TBD
BO3
22:55 TBD vs TBD
BO3
12 kwietnia

Finał

21:55 TBD vs TBD
BO5

Stawka zawodów w Denver jest naprawdę wysoka. Sześć przybyłych formacji powalczy nie tylko o nagrody z łącznej puli w wysokości 750 tysięcy dolarów, ale również o punkty do rankingu ESL Pro Tour. Tytułu mistrzowskiego z sezonu dziesiątego bronią zawodnicy mousesports.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polacy ze zmiennym szczęściem w rozgrywkach online

To była intensywna środa jeśli chodzi o występy polskich graczy CS:GO na arenie międzynarodowej. Najwięcej napracowała się Actina PACT, która po dwóch...