fot. Riot Games

Tak ostatecznie Riot nazwie Projekt A, swojego nowego FPS-a?

Dotychczas Riot Games dość oszczędnie dzieliło się z nami informacjami na temat jednej ze swoich najnowszych gier, Projektu A. Więcej na jego temat mamy dowiedzieć się dopiero za jakiś czas, niewykluczone jednak, że już teraz poznaliśmy oficjalną nazwę FPS-a, który zdaniem wielu ma stać się konkurentem Counter-Strike’a.

Okazuje się bowiem, że 20 lutego Riot oficjalnie zastrzegł znak towarowy VALORANT. Co ciekawe, marka ta ma być powiązana nie tylko z grami komputerowymi, ale również rozgrywkami esportowymi, figurkami oraz elementami odzieży. Więcej znaleźć można pod tym adresem. Na tym jednak nie koniec, bo uruchomione zostały także konta na Twitterze oraz Twitchu, które również nazwano VALORANT. Zdaniem serwisu Dexerto odpowiada za nie osoba pracująca dla Riotu, na co wskazywać ma adres mailowy wyświetlający się przy próbie zmiany hasła.

CZYTAJ TEŻ:
Projekt A – wszystko, co wiemy o nowym FPS-ie od Riotu

Projekt A oficjalnie zapowiedziano podczas obchodów dziesięciolecia League of Legends. Tytuł ma być pierwszoosobową strzelanką nastawioną na grę taktyczną przy wykorzystaniu m.in. umiejętności posiadanych przez postacie. Data premiery gry pozostaje nieznana.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Sett

Strzeżcie się, toplanerzy! Spore zmiany na górnej alejce w patchu 10.5 w LoL-u

Przez ostatnie kilka miesięcy wielu graczy League of Legends narzekało na brak wpływu górnej alejki na grę całej drużyny. W patchu 10.5 Riot Games wre...