fot. GLL

Przed nami wielki finał 4. sezonu GLL PUBG

Po miesiącu pełnym rywalizacji przyszedł czas na główny finał czwartego sezonu Global Loot League. W Sztokholmie o mistrzowski tytuł i pulę nagród wynosząca 150 tysięcy dolarów zawalczy szesnaście najlepszych zespołów z Ameryk, Oceanii i regionu EMEA.

Region EMEA, który obejmuje Europę, Wspólnotę Zjednoczonych Państw oraz Bliski Wschód i Afrykę, będzie reprezentowany przez osiem zespołów, na czele z zeszłorocznymi wicemistrzami świata, czyli FaZe Clanem, oraz z Teamem Liquid i WTSG, które najlepiej spisały się podczas europejskich finałów regionalnych. Oprócz nich podczas finałów zobaczymy także europejskie składy Omaken Esports i Exalt, reprezentujące CIS Tornado Energy oraz Inside Games i Natus Vincere, które ze względu na problemy wizowe zastąpią zawodników Digital Athletics oraz AfterAlt.

Reprezentantami Ameryki Północnej będą zawodnicy Shoot To Kill, którzy zakończyli finały regionalne z przewagą ponad sześćdziesięciu punktów, oraz Wildcard Gaming, Exodus i Yaho. Z Ameryki Południowej na finałach GLL Season 4 zobaczymy Brazylijczyków reprezentujących RED Canids i Meta Gaming oraz argentyńsko-chilijski skład Teamu Singularity. Oprócz nich w Sztokholmie będziemy mogli obserwować australijskich zawodników Athletico Esports, którzy zajęli drugie miejsce podczas lipcowego GLL Grand Slam.

Podczas finałów czwartego sezonu GLL odbędzie się osiemnaście meczów, które zostaną rozegrane od piątku do niedzieli. Pula nagród turnieju finałowego wynosi 150 tysięcy dolarów, z czego 65 tysięcy przypadnie zwycięzcom rozgrywek. Transmisja z GLL PUBG Season 4 jest dostępna na kanale GLL PUBG na Twitch.

Pełna lista uczestników wygląda następująco:

Team Liquid WTSG Tornado Energy Omaken Sports
Natus Vincere FaZe Clan Exalt Inside Games
Shoot To Kill Wildcard Gaming Exodus Yaho
RED Canids Meta Gaming Team Singularity Athletico Esports
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Elazer wkracza do walki o play-offy IEM Katowice w SC2

Już o godzinie 11:45 wystartują mecze grupy C w ramach Intel Extreme Masters Katowice 2020. To właśnie wtedy rywalizację o tytuł mistrzowski rozpoczni...

>