fot. ESL/Helena Kristiansson

s1mple the best!

Za nami siedem dni pełnych rywalizacji na najwyższym poziomie – Natus Vincere najlepsze w Katowicach podczas Intel Extreme Masters w CS:GO. A skoro to właśnie Na`Vi sięgnęło po trofeum, to sprawa wyboru najbardziej wartościowego gracza polskich rozgrywek była bardzo prosta. Serwis HLTV zdecydował się uhonorować oczywiście Oleksandra „s1mple’a” Kostylieva.

CZYTAJ TEŻ:
Sprintem po puchar. Na`Vi nowym mistrzem w Katowicach!

Ukraińska gwiazda na przestrzeni całego turnieju prezentowała równą i, co najważniejsze, bardzo dobrą dyspozycję. 22-latek był najjaśniejszym punktem swojej ekipy między innymi w przegranym meczu z Fnatic, jednak na losy nagrody bez wątpienia najbardziej wpłynął rewelacyjny występ s1mple’a w play-offach. Kostyliev w Spodku zdemolował przecież wszystkich trzech rywali, na żadnej z map nie schodząc z ratingiem poniżej poziomu 1,24. A zresztą co będziemy się rozpisywać, zobaczcie sami:

Tym samym s1mple ma już na swoim koncie aż 10 tytułów MVP najważniejszych imprez CS:GO. Ukrainiec plasuje się obecnie na drugim stopniu podium zestawienia wszechczasów, podobnie zresztą jak Christopher „GeT_RiGhT” Alesund oraz Kenny „kennyS” Schrub. Na czele rankingu znajduje się natomiast Nicolai „device” Reedtz z Astralis, który już piętnastokrotnie otrzymywał z rąk HLTV prestiżowe wyróżnienie.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sprintem po puchar. Na`Vi nowym mistrzem w Katowicach!

Finał bez faworyta, finał gwarantem emocji – tak dziś rano zapowiadaliśmy ostatni mecz CS:GO w ramach Intel Extreme Masters Katowice 2020. I choć emoc...