fot. GLL / Daan Driessen

WTSG mistrzem czwartego sezonu GLL PUBG

Za nami wielki finał czwartego sezonu rozgrywek Global Loot League w PlayerUnknown’s Battlegrounds. Po trzydniowej rywalizacji, która odbyła się w Sztokholmie, na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy reprezentujący WTSG.

Europejska formacja nie miała najlepszego startu, zajmując dwunaste i czternaste miejsce na pierwszych dwóch rozegranych mapach. Drużyna prowadzona przez Samu „Sambty” Kauppinena zdominowała jednak następne dziewięć rund, kończąc każdą z nich przynajmniej na piątym miejscu, wygrywając przy tym w rundzie szóstej, siódmej i jedenastej. Dzięki temu, mimo zaledwie jednego miejsca w najlepszej czwórce podczas niedzielnych meczów, WTSG mogło się ostatecznie cieszyć z mistrzowskiego tytułu oraz 65 tysięcy dolarów.

Za plecami WTSG trwała zażarta walka o dalsze miejsca pomiędzy europejskimi składami Exalt Gaming, Tornado Energy, Teamu Liquid oraz Omaken Esports, argentyńsko-chilijskimi reprezentantami Teamu Singularity oraz reprezentującymi Amerykę Północną zawodnikami Shoot To Kill. Ostatecznie na podium stanęły zespoły prowadzone przez dwóch Norwegów, konkretnie Levi „ivel” Haakenstad Sorensen z Omaken i Jim „Jeemzz” Gunnar Eliassen z Liquid.

Końcowa klasyfikacja oraz podział puli nagród Global Loot League Season 4 Finals wygląda następująco:

1. WTSG
65 000 $
2. Omaken Esports 30 000 $
3. Team Liquid 20 000 $
4. Shoot To Kill 12 000 $
5. Tornado Energy 8 000 $
6. Exalt Gaming 6 000 $
7.
Team Singularity 5 000 $
8. FaZe Clan 4 000 $
9-16. Exodus, Natus Vincere, Meta Gaming, Wildcard Gaming, Inside Games, RED Canids, Athletico Esports, Oath Gaming
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

s1mple to nie wszystko. Kto jeszcze wyróżnił się w Katowicach?

Czy Intel Extreme Masters Katowice 2020 był popisem jednego aktora? Aby poznać odpowiedź na to pytanie, postanowiliśmy przyjrzeć się garści statystyk...