STS
fot. DreamHack/João Ferreira

HUNDEN ląduje na ławce MAD Lions! *

Zaskakujące informacje z duńskiej sceny CS:GO! Dotychczasowy kapitan MAD Lions, Nicolai „HUNDEN” Petersen, został przesunięty na ławkę rezerwowych drużyny na zaledwie dwa dni przed zamkniętymi europejskimi kwalifikacjami do Minora. Jako pierwsza do takich informacji dotarła redakcja HLTV, a wkrótce te doniesienia potwierdził Lucas „Bubzkji” Andersen. Poniższa wiadomość 21-latka szybko zniknęła z jego profilu, aczkolwiek została uwieczniona na […]

Zaskakujące informacje z duńskiej sceny CS:GO! Dotychczasowy kapitan MAD Lions, Nicolai „HUNDEN” Petersen, został przesunięty na ławkę rezerwowych drużyny na zaledwie dwa dni przed zamkniętymi europejskimi kwalifikacjami do Minora. Jako pierwsza do takich informacji dotarła redakcja HLTV, a wkrótce te doniesienia potwierdził Lucas „Bubzkji” Andersen. Poniższa wiadomość 21-latka szybko zniknęła z jego profilu, aczkolwiek została uwieczniona na zrzutach ekranu.

W styczniu zeszłego roku doświadczony 28-latek dołączył do Tricked Esport, gdzie przez kilka miesięcy budował skład wedle swojej koncepcji. Petersen napotykał na swojej drodze pewne przeszkody – musiał na przykład załatać dziurę po Johannesie „b0RUPie” Borupie, który zdecydował się na transfer do Heroic. Lukę po Borupie wypełnił Fredrik „roeJ” Jørgensen, co okazało się strzałem w dziesiątkę i tylko udowodniło geniusz HUNDENA. Największym sukcesem zespołu po przerwie wakacyjnej był triumf na V4 Future Sports Festival, gdzie w finale Duńczycy uporali się z Virtus.pro. Ponadto gracze z północnej Europy zajęli drugie miejsce podczas DreamHack Open Winter 2019, czyli swoim ostatnim turnieju pod banderą Tricked. W połowie grudnia potwierdzono bowiem, że piątka przenosi się do MAD Lions.

W tym roku podopieczni Luisa „peacemakera” Tadeu nieco spuścili z tonu – co prawda zakwalifikowali się na Intel Extreme Masters Katowice, natomiast w samej stolicy Górnego Śląska już nie zachwycili, zajmując 9-12. miejsce. Po powrocie do domów zespół zadecydował o tym, że potrzebuje nowego prowadzącego, którego musi znaleźć w trybie pilnym. Już za dwa dni członkowie hiszpańskiej organizacji rozpoczną bowiem bój o Minora, podejmując Sprout w swoim pierwszym spotkaniu. MAD Lions jest także jednym z założycielskich klubów ligi FLASHPOINT, której start zaplanowany jest na przyszły piątek.

Wyjściowe zestawienie MAD Lions prezentuje się następująco:

  • Frederik „acoR” Gyldstrand
  • Rasmus „Sjuush” Beck
  • Lucas „Bubzkji” Andersen
  • Fredrik „roeJ” Jørgensen
  • Luis „peacemaker” Tadeu – trener
  • Nicolai „HUNDEN” Petersen – ławka rezerwowych

AKTUALIZACJA: HUNDEN zabrał głos w sprawie, przekazując, że prowadzi rozmowy na temat objęcia roli menedżerskiej w organizacji.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MICHU zagra we FLASHPOINT! Envy dołącza do ligi

AVEZ Esport nie sprostało zadaniu w lanowych eliminacjach do FLASHPOINT, jednak nie oznacza to, iż w amerykańskich rozgrywkach zabraknie polskich akce...