fot. EPICENTER

Secret poznało grupowych rywali podczas ESL One Los Angeles 2020. Z kim zagra Nisha?

Wielkimi krokami zbliża się drugi w 2020 roku Major w Dotę 2, czyli ESL One Los Angeles 2020. Do rozpoczęcia imprezy pozostało już tylko pięć dni, nic więc dziwnego, że organizatorzy zaprezentowali nam wreszcie podział na grupy, w jakich mierzyć się ze sobą będą poszczególni uczestnicy.

Nas bez wątpienia najbardziej interesować będą wydarzenia w grupie A, bo to właśnie tam trafił Team Secret. Michał „Nisha” Jankowski i jego koledzy o awans do play-offów amerykańskiej imprezy rywalizować będą m.in. z Natus Vincere oraz Royal Never Give Up, czyli oponentami z teoretycznie nieco niższej półki. Pierwszą przeszkodą na drodze ekipy Polaka będzie jednak peruwiańskie Thunder Predator, czyli triumfator południowoamerykańskich eliminacji. Co znaczące, w Los Angeles nie wystąpią ani TNC Predator, ani też ViCi Gaming, co oznacza, że Secret w przypadku ewentualnego dobrego rezultatu w USA może wskoczyć nawet na pierwsze miejsce w rankingu bieżącego sezonu Dota Pro Circuit.

Podział na grupy prezentuje się następująco:

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
Natus Vincere Chaos Esports Club EHOME Team Adroit
Royal Never Give Up Evil Geniuses Fnatic Team Aster
Team Secret Geek Fam Invictus Gaming beastcoast
Thunder Predator OG Ninjas in Pyjamas Virtus.pro

ESL One Los Angeles 2020 odbędzie się między 15 a 22 marca. Łączna pula nagród zawodów wyniesie milion dolarów oraz 15 tysięcy punktów DPC, z czego triumfator wielkiego finału zgarnie 300 tysięcy dolarów i 4850 punktów DPC.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Organizacja mistrzów świata w LoL-a zainwestuje w CS-a i zagra we FLASHPOINCIE?

Do zaskakujących informacji dotarł portal 1pv, według którego FunPlus Phoenix ma wejść na scenę CS:GO i zakontraktować skład duńskiego Heroic, zajmują...