W sobotę Chaos Esports Club rozpocznie swoją przygodę z Flashpoint Season 1. Zanim to jednak nastąpi, ekipa dość nieoczekiwanie zdecydowała się dokonać zmiany w swoim składzie, angażując zawodnika o dość rozpoznawalnym nazwisku.

Mowa tutaj o Hunterze "SicKu" Mimsie, który od października ubiegłego roku pozostawał bezrobotny. Wcześniej 21-letni Amerykanin zaliczył siedmiomiesięczną przygodę z Complexity Gaming, wraz z którym rywalizował nie tylko w ESL Pro League i Esports Championship Series, ale także podczas berlińskiego Majora. Niemniej po zakończeniu tej ostatniej imprezy stał się on ofiarą rewolucji, która miała miejsce w szeregach coL, lądując na bezrobociu. Później kilkukrotnie można go było oglądać także pod banderą Gen.G Esports oraz Teamu Singularity, gdzie pełnił rolę zmiennika, lecz w żadnej z tych formacji nie zatrzymał się jednak na stałe.

Udało mu się to dopiero teraz w Chaos, gdzie zajmie miejsce Bena "bena1337" Smitha. –  Po tym, jak spędziłem nieco czasu z zespołem, uświadomiłem sobie, że potrzebujemy większej siły ognia, niż dawał nam Ben. Ben to dobry gracz, ale w naszym składzie są już gracze pełniący role, w których się on sprawdza, dlatego musieliśmy go zmienić. Pracowałem z Hunterem już wcześniej. Idealnie pasuje do miejsca, w którym jest nam potrzebny. Jestem podekscytowany tym, co zaprezentujemy wraz z nim – przyznał w oświadczeniu trener zespołu, Matthew "mCe" Elmore, który zna Sicka ze wspólnej przygody w Rogue.

W tej sytuacji skład Chaos Esports Club prezentuje się następująco:

  • Joshua "steel" Nissan
  • Owen "smooya" Butterfield
  • Anthony "vanity" Malaspina
  • Cameron "cam" Kern
  • Hunter "SicK" Mims
  • Matthew "mCe" Elmore – trener