STS
fot. Blizzard

Poznaliśmy 32. bohatera Overwatch – Echo oficjalne zapowiedziana

Gracze czekali, czekali i się doczekali – po wielu miesiącach Blizzard zapowiedział wreszcie nowego bohatera Overwatch. Co więcej, tym jest postać z dawna oczekiwana, której wejście do gry prędzej czy później było pewne, pozostawało tylko pytanie, kiedy do tego dojdzie. Owym bohaterem jest Echo, którą po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć już wiele miesięcy temu na […]

Gracze czekali, czekali i się doczekali – po wielu miesiącach Blizzard zapowiedział wreszcie nowego bohatera Overwatch. Co więcej, tym jest postać z dawna oczekiwana, której wejście do gry prędzej czy później było pewne, pozostawało tylko pytanie, kiedy do tego dojdzie.

Owym bohaterem jest Echo, którą po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć już wiele miesięcy temu na udostępnianych przez twórców grafikach koncepcyjnych. Półtora roku temu pojawiła się ona też w krótkometrażowym filmie „Starzy znajomi”, który opowiadał historię znajomości McCree oraz Ashe. To wszystko działo się jednak już przy okazji powtórnego zwołania Overwatch, Blizzard natomiast udostępnił dziś krótkie wideo prezentujące nam początki Echo. Dzięki niemu wiemy, iż robot ten został stworzony przez dr Minę Liao, która przed dołączeniem do OW brała udział w projektowaniu Omników.

Na ten moment nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat samej Echo. Nie wiadomo, jaką klasę będzie reprezentować ani też jakie umiejętności znajdą się w wachlarzu jej umiejętności. Można jednak podejrzewać, że Blizzard już niedługo nam to wszystko ujawni i wprowadzi 32. bohatera na serwery testowe.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Teamfight Tactics, TFT – wersja mobilna

Znamy datę premiery oraz wymagania sprzętowe Teamfight Tactics na urządzenia mobilne

Teamfight Tactics żyje i ma się dobrze, wobec czego nie powinno nikogo dziwić również to, że Riot Games zdecydował się stworzyć również mobilną wersję...