fot. ESL/Adam Łakomy

Kashtelan weźmie udział w kolejnej edycji Twitch Rivals w League of Legends!

Sympatycy League of Legends mają powody do zadowolenia, bo już wkrótce powróci Twitch Rivals, które raz jeszcze zaprosi do rywalizacji czołowych streamerów LoL-a i skompletowane przez nich drużyny. W sumie osiem zespołów stoczy walkę o nagrody z puli wynoszącej 75 tysięcy dolarów. Co równie istotne to fakt, że w nadchodzącej zabawie nie zabraknie reprezentanta naszego kraju, którym został Gaweł „Kashtelan” Paprzycki.

Wczoraj odbyło się wybieranie zawodników przez kapitanów drużyn i w taki sposób 21-letni midlaner dołączył do zespołu rosyjskojęzycznego streamera TeamleSS’a. Obok zawodnika ŠAIM SE w drużynie znaleźli się streamerzy ZentenLoL, Khantos6 oraz mało znany w naszym kraju THEKiNGXD. Warto przypomnieć, że będzie to już druga przygoda Kashtelana z Twitch Rivals – na początku lutego bieżącego roku Paprzycki także wziął udział w turnieju, zasilając skład aktualnego trenera AGO ROGUE, Alexey’a „Sharkza” Taranda. Wtedy też Polak wraz z zespołem przygodę zakończył na 3-4. miejscu.

Jeżeli chodzi o format rozgrywki, to wygląda on tak samo jak w minionej edycji. Drużyny podzielone zostaną na dwie grupy, gdzie na przestrzeni trzech dni będą walczyć ze sobą w pojedynczych meczach w systemie każdy z każdym. Cztery najlepsze formacje zapewnią sobie awans do play-offów, gdzie mecze rozgrywane będą w systemie do dwóch wygranych map. Wszystkie spotkania rozgrywane będą online, a transmisję z ich przebiegów będzie można śledzić za pośrednictwem kanałów uczestników, a także oficjalnego kanału Twitch Rivals.

Poniżej prezentujemy składy zespołów:

 IAmDiamond
Ginyin elojoninja silerlol ffaka IAMDiamond
AdamKissAK
ElectroKidi Crystal_lol AdamKissAK Skypture Godpsycraw
HuzzyGames
HuzzyGames foxdrop vicksy YamatoCannon Bizzleberry
Wickd
Wickd XoYnUzi Joaos92 carritoskami CrisHeroes
Teamless
Teamless THEKiNGXD Kashtelanlol khantos6 zentenlol
Thaldrinlol
Thaldrinlol mypleasure naru Padden Zergsting
Solary
Solary feneclol encycarrylol WakzLoL Only35Support
noway4u_sir
NiceGuyBen agurin noway4u_sir Broeki1 PandarEUW
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Już nie w berlińskim studiu, a online. Pojedynek polskich leśników piątkowym hitem LEC

Wobec szalejącej na całym świecie pandemii koronawirusa normą stało się przenoszenie esportowych rozgrywek lanowych do środowiska internetowego. Wyjąt...